Вила Панорама

Вила Панорама е нов објект на главниот влез во Ханиоти и е одалечена од плажа околу 7 мин. Вилата располага со едноспални апартмани. Сите соби нудат прекрасен панорамски поглед на градот и морето, тераси, клима уред (вклучен во цената), WiFi интернет, и паркинг во непосредна близина. Вилата е идеален избор за оние кои сакаат мирен одмор надвор од секојдневниот метеж, а сепак блиску до центарот и плажа .

 

ВИЛА ПАНОРАМА - ХАНИОТИ

ЦЕНА по СОБА за НАЕМ на 7 НОЌЕВАЊА

Период

Ноќ.

1/4 апартман

Промоценинакои неследувапопуст

19.05-26.05.19

7

79

Промоцена

26.05-02.06.19

7

139

Промоцена

02.06-09.06.19

7

199

 

09.06-16.06.19

7

249

 

16.06-23.06.19

7

299

 

23.06-30.06.19

7

319

 

30.06-07.07.19

7

339

 

07.07-14.07.19

7

369

 

14.07-21.07.19

7

399

 

21.07-28.07.19

7

439

 

28.07-04.08.19

7

439

 

04.08-11.08.19

7

439

 

11.08-18.08.19

7

399

 

18.08-25.08.19

7

369

 

25.08-01.09.19

7

279

 

01.09-08.09.19

7

219

 

08.09-15.09.19

7

159

 

15.09-22.09.19

7

129

Промоцена

22.09-29.09.19

7

79

Промоцена

Цените се дадени по студио за 7 ноќевања  во евра, плаќањето е во денарска противвредност 1 Евро = 62 Денари. На промо цените не следува попуст.

*  Доплата за туристичка такса 0,5 € по соба на ден (се плаќа во објектот)

-15% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРАВЦИИ НАПРАВЕНИ И ЦЕЛОСНО УПЛАТЕНИ ДО 31.01.2019

-12% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ И ЦЕЛОСНО УПЛАТЕНИ ДО 28.02.2019

-10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ И ЦЕЛОСНО УПЛАТЕНИ ДО 30.04.2019

Во цената не е вклучен превоз. Повратен превоз: 4:00 часот  Скопје, Дрводекор и чини:

 35€ по лице       - Деца од 2 до 11,99 год:25€ по лице       - Деца до 1,99 год бесплатно

ОСТАНАТИ УСЛОВИ И ПОПУСТИ:

·  Минимум 1 ден пред секое поаѓање Ве замолуваме да се информирате во Агенција.

·  Ги замолуваме патниците да бидат на местата за поаѓање 15 минути пред поаѓањето.

Поради густиот сообраќај во текот на летната сеозна можни се определени доцнења за кои однапред се извинуваме.

·    Во студио е дозволено сместување на лица согласно предвидениот капацитет (број на кревети), преку дозволениот број може да се смести максимум едно дете до 6 години во кревет со родител.

·   Превозот ги слегува патниците на најблиската локација до сметувањето каде може да се паркира автобус

·    Препорачуваме патничко осигурување (информации во агенцијата)

·    Важат Општите услови на Т.А. Камелија Турс ( ЛиценцаАчленка на СКТМ                         

 Тимот на ТА КАМЕЛИЈА ТУРС  Ви посакува пријатен одмор !

 

 

 

 

Програма

Од
Цена (€)

Цената покрива:

Цената Не покрива?

  • Доплата за туристичка такса 0,5 € по соба на ден (се плаќа во објектот)

Pin It on Pinterest