Hotel Sole Luna 4*

Hotel Sole Luna располага со приватна плажа каде гостите можат да уживаат , ресторан, бар и климатизирани соби со балкон.Сите соби се опремени со работна маса, гардероба и кабелска телевизија со рамен екран. Секоја соба располага со приватна бања со бесплатни тоалети и фен.Хотелот има 24/7 рецепција, простор за складирање на багаж и вршат размена на валути.Хотелот има и приватен паркинг.

Hotel Sole Luna 4* - БОРШ,АЛБАНИЈА

Индивидуални цени

Цена по соба од ден/BB

 01-31.05.2021

 01-30.06.2021

 01-15.07.2021

 16-31.08.2021

 01-30.09.2021

Двокреветна соба

                      64

                 75

                   107

                  130

                     75

Трокреветна соба

                      86

                 96

                  118

                  154

                     96

Четирикреветна соба

                     107

               140

                  161

                  202

                   140

Студио

                     107

               140

                  161

                  202

                   140

Студио со поглед на море

                    118

               150

                  183

                  250

                   150

Дадените цени се по соба од ден

Цената вклучува : сместување со услуга ноќевање со појадок,Wifi,паркинг,24/7 рецепција,чадори и лежалки

 

Услови за деца :

·  0-2,99 бесплатно сместување

·  Две деца до 4 г. 30 % 

·  Деца од 4-12 години -50 %

 

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

Цените се во евра, а плаќањето е исклучиво во денари по курс 62 мкд=1евро

ВАЖАТ ОПШТИТЕ УСЛОВИ НА СКТМ И ТА КАМЕЛИЈА ТУРС

 

 

 

Програма

Од
Цена (€)

Цената покрива:

Цената Не покрива?

Pin It on Pinterest