Hotel Blue Days 3*

Hotel Blue Days 3* располага со сопствена приватна плажа ,ресторан , ноќен клуб и бар. На гостите им е достапен бесплатен WiFi пристап и приватен бесплатен паркинг.Сите соби се климатизирани и доаѓаат со ТВ со рамен екран , како и тераса . Сопствените бањи вклучуваат туш, мијалник, бесплатни тоалети и фен.Хотелот располага и со детско игралиште.

Hotel Blue Days 3* -  БОРШ,АЛБАНИЈА

Индивидуални цени

Цена од соба од ден/BB

 10-30.06.2021
01-30.09.2021

 01-15.07.2021

 15.07-31.08.2021

Еднокреветна соба

                   58

                 73

                          89

Двокреветна соба

                   58

                 73

                          89

Трокреветна соба

                   63

                 84

                        105

Студио

                   84

               105

                        153

Доплата

Дополнително легло

                                                                               17

Дадените цени се по соба од ден

Цената вклучува : сместување со услуга ноќевање со појадок,24/7 рецепција, бар,паркинг,Wifi,чадор и лежалки

 

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

Цените се во евра, а плаќањето е исклучиво во денари по курс 62 мкд=1евро

ВАЖАТ ОПШТИТЕ УСЛОВИ НА СКТМ И ТА КАМЕЛИЈА ТУРС

 

 

 

 

Програма

Од
Цена (€)

Цената покрива:

Цената Не покрива?

Pin It on Pinterest