Onirana Apartments 3*

Onirana apartments се лоцирани  во Борш и нудат сместување со бесплатна WiFi, скара, градина и приватен паркинг.Апартманите располагаат со  сателитска ТВ со рамен екран, комплетно опремена кујна со фрижидер и шпорет и приватна бања со мијалник и фен.

Onirana Apartments 3* - БОРШ,АЛБАНИЈА

Индивидуални цени

Цена по соба од ден

 01.06 - 30.06.2021/
01-30.09.2021

01-19.07.2021/
20-30.08.2021

20.07-19.08.2021

Апартман 1+0

                                       45

                     57

                          66

Дадените цените  се по апартман од ден

Цената вклучува :наем на апартман

 

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

Цените се во евра, а плаќањето е исклучиво во денари по курс 62 мкд=1евро

ВАЖАТ ОПШТИТЕ УСЛОВИ НА СКТМ И ТА КАМЕЛИЈА ТУРС

 

 

 

Програма

Од
Цена (€)

Цената покрива:

Цената Не покрива?

Pin It on Pinterest