Vila Florika 3*

Сместен во близина на населбата Борш, Вилата Флорика нуди отворен базен и ресторан на самото место. Располага со бесплатен WiFi-пристап.Сите апартмани се со балкон, сателитска ТВ и комплетно опремена кујна и трпезариска маса. Приватните бање се опремени со  туш,  фен и бесплатни тоалети. Вила Флорика на своите гости им нуди голема градина  каде што можат да уживаат сите гости на вилата.

Vila Florika 3* - БОРШ,АЛБАНИЈА

Индивидуални цени

Цена по соба од ден  / BB

 03-30.05.2021

 01-30.06.2021
08-30.09.2021

 01-27.07.2021

 28.07.14.08.2021

 15-31.08.2021

 01-07.09.2021

Студио

46€

52€

76€

82€

78€

58€

Студио со поглед на море

46€

58€

82€

86€

82€

64€

Апартман 1+0

58€

64€

88€

99€

90

66€

Дадените цени се по соба од ден

Цената вклучува : сместување со услуга ноќевање со појадок,паркинг,wifi,користење на базен,чадори и лежалки

 

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

Цените се во евра, а плаќањето е исклучиво во денари по курс 62 мкд=1евро

ВАЖАТ ОПШТИТЕ УСЛОВИ НА СКТМ И ТА КАМЕЛИЈА ТУРС

 

 

Програма

Од
Цена (€)

Цената покрива:

Цената Не покрива?

Pin It on Pinterest