Vila Fitimi 3*

Сместенa во Борш, на 3 км од плажата Qeparo, Вилата Фитими нуди сместување со ресторан, приватен паркинг, бар и градина. Располага со 24-часовна  рецепција  и бесплатна WiFi конекција која е достапна низ целата вилаобите имаат гардероба и се опремени со клима уред и приватна бања.

Vila Fitimi 3* - БОРШ,АЛБАНИЈА

Индивидуални цени

Цена по соба од ден

 15.05 - 14.06.2021/
16.09 - 30.09.2021

 15.06 - 15.09.2021

Студио за максимум 6 лица со кујна

55

80

Студио за максимум 4 лица со кујна

50

70

Студио за максимум 4 лица без кујна

50

70

Дадените цени се по студио од ден

Цената вклучува :наем на студио

 

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

Цените се во евра, а плаќањето е исклучиво во денари по курс 62 мкд=1евро

ВАЖАТ ОПШТИТЕ УСЛОВИ НА СКТМ И ТА КАМЕЛИЈА ТУРС

 

 

 

Програма

Од
Цена (€)

Цената покрива:

Цената Не покрива?

Pin It on Pinterest