Hotel Panorama 3*

Hotel Panorama 3*  на своите гости им нуди надворешен базен, пространа градина со скара и детско игралиште .Секоја соба е климатизирана и е опремена со ТВ со кабелски канали и балкон со поглед кон околните ридови. Приватната бања е опремена со туш, мијалник и бесплатни тоалети.Центарот на градот Химар е на 8 минути возење од хотелот Панорама.

 

Hotel Panorama 3* -  ХИМАРЕ,АЛБАНИЈА

Индивидуални цени

Цена по лице од ден

 01.06 - 30.09.2021

BB(ноќевање со појадок)

 €                         27

HB(појадок и вечера)

 €                         39

FB (појадок,ручек и вечера)

 €                         51

 

Дадените цени се по лице од ден

Цената вклучува : сместување со  избрана услуга

 

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

Цените се во евра, а плаќањето е исклучиво во денари по курс 62 мкд=1евро

ВАЖАТ ОПШТИТЕ УСЛОВИ НА СКТМ И ТА КАМЕЛИЈА ТУРС

Albania leto 2021 

Албанија лето 2021 

https://camelliatravel.com.mk/list.php?category=198

Програма

Од
Цена (€)

Цената покрива:

Цената Не покрива?

Pin It on Pinterest