Hotel Rondos

 Hotel Rondos 3* е лоциран веднаш на приватна плажа со камчиња, опремена со лежалки за сонце и чадори . Тој на своите гости им нуди тераса со ресторан и бар, паркинг и бесплатен Wi-Fi. Центарот на Химарее оддалечен 800 м од хотелот.Сите соби се климатизирани и имаат балкон, ТВ со рамен екран, гардероба и приватна бања со туш. Некои соби се со директен поглед на море, а некои страничен поглед на море.Ресторанот на хотелот служи морска храна и меѓународни специјалитети. Гостите можат да најдат разни барови и клубови во центарот на Химаре.

RONDOS HOTEL 3* -  ХИМАРЕ,АЛБАНИЈА

Индивидуални цени

Цена по соба од ден/ BB

 15.04 - 31.05.2021/
06.09 - 15.04.2022

 01.06 - 30.06.2021

 01.07 - 15.07.2021

 16.07 - 25.08.2021

 26.08 - 05.09.2021

Еднокреветна соба

 €                          40

 €                        45

 €                        55

 €                        75

 €                        55

Двокреветна соба

 €                          45

 €                        50

 €                        60

 €                        80

 €                        60

Трокреветна соба

 €                          50

 €                        55

 €                        65

 €                        90

 €                        70

 

Дадените цени се по соба од ден

Цената вклучува : сместување со услуга ноќевање со појадок,бар

 

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

Цените се во евра, а плаќањето е исклучиво во денари по курс 62 мкд=1евро

ВАЖАТ ОПШТИТЕ УСЛОВИ НА СКТМ И ТА КАМЕЛИЈА ТУРС

  Albania leto 2021 

Албанија лето 2021 

https://camelliatravel.com.mk/list.php?category=19

Програма

Од
Цена (€)

Цената покрива:

Цената Не покрива?

Pin It on Pinterest