Hotel Karos 3*

Hotel Karos 3*  на своите гости им нуди  надворешен базен со тераса и снек бар. Овој хотел е на 3 минути пешачење од најблиската плажа.Сите соби  во хотелот имаат балкон со поглед на базен или поглед на море. Сите соби имаат приватна бања опремена со када или туш .Дополнителни уреди во собите се и  фрижидер и климатизација. Хотелот има и приватен паркинг.Центарот на Химаре е на 4 км одалеченост од хотелот.     

Hotel Karos 3* -   ХИМАРЕ,АЛБАНИЈА

Индивидуални цени

Цена по соба од ден/BB

 01-31.05.2021

 01-30.06.2021

 01-31.07.2021

 01-31.08.2021

 01-30.09.2021

Двокреветна соба

                        34

                      40

                        58

                         64

                       40

Трокреветна соба

                        40

                      46

                        64

                         76

                       46

Четирикреветна соба

                        48

                      52

                       70

                         82

 -

Дадените цени се по соба од ден

Цената вклучува : сместување со услуга ноќевање со појадок,

 

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

Цените се во евра, а плаќањето е исклучиво во денари по курс 62 мкд=1евро

ВАЖАТ ОПШТИТЕ УСЛОВИ НА СКТМ И ТА КАМЕЛИЈА ТУРС

Albania leto 2021 

Албанија лето 2021 

 

https://camelliatravel.com.mk/list.php?category=198

 

 

 

Програма

Од
Цена (€)

Цената покрива:

Цената Не покрива?

Pin It on Pinterest