Hotel Dhima 3*

 Hotel Dhima 3  е сместен веднаш до приватната камчеста плажа Guma и на гостите им се на располагање бесплатно лежалки и чадори. Хотелот се наоѓа на околу 1 км од центарот на Химаре. Тој нуди  бесплатен пристап до WiFi кој е на располагање низ целиот хотел.Секоја соба е климатизирана и обезбедува приватен балкон. Стандардните погодности вклучуваат сателитска ТВ, фрижидер,приватна бања и работна маса.Хотелот на располагање на гостите има и  бар на плажа со избор на освежителни пијалоци.

 

Hotel Dhima 3* -  ХИМАРЕ,АЛБАНИЈА

 

Индивидуални цени

 

Цена по соба од ден/BB

 01.04-31.05.2021

 01-30.06.2021

 01-15.07.2021

 15.07-30.08.2021

 

Двокреветна соба

 €                          46

 €                      52

 €                     58

 €                         76

 

Фамилијарна соба

 €                          70

 €                      82

 €                     94

 €                       118

 

 

 

 

 

 

Дадените цени се по соба од ден

Цената вклучува : сместување со услуга ноќевање со појадок,Wifi,паркинг,24/7 рецепција,чадпр и две лежалки

 

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

Цените се во евра, а плаќањето е исклучиво во денари по курс 62 мкд=1евро

ВАЖАТ ОПШТИТЕ УСЛОВИ НА СКТМ И ТА КАМЕЛИЈА ТУРС

 Albania leto 2021 

Албанија лето 2021 

https://camelliatravel.com.mk/list.php?category=198

 

Програма

Од
Цена (€)

Цената покрива:

Цената Не покрива?

Pin It on Pinterest