Апартмани Al Mare

Лоциран  на само 150 метри од плажата Baro Beach , апартманите Al Mare располага со  бар и ресторан.Секој апартман има француско легло и плус софа на развлекување.Собите имаат  поглед на море. Собите се опремени со кујна ,фрижидер, приватна бања и клима.

 

APARTMENT AL MARE - ОРИКУМ,АЛБАНИЈА

Индивидуални цени

Цена за наем на апартман од ден  

 01.30.06.2021

01.-10.07.2021

10-20.07.2021

 

20.07-20.08.2021

 

20.08-30.09.2021

1+1 апп

                  45        

                    55

                60

                    65

                    45

 

Дадените цени се по апартман од ден

Цената вклучува : наем на апартман

  

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

Цените се во евра, а плаќањето е исклучиво во денари по курс 62 мкд=1евро

ВАЖАТ ОПШТИТЕ УСЛОВИ НА СКТМ И ТА КАМЕЛИЈА ТУРС

Albania leto 2021 

Албанија лето 2021 

https://camelliatravel.com.mk/list.php?category=198

 

 

 

Слични Понуди

Програма

Од
Цена (€)

Цената покрива:

Цената Не покрива?

Pin It on Pinterest