Hotel Oronato 3*

 Лоциран  на само 50 метри од плажата  во Валона, Hotel Oronato 3* располага со  бар  со голема градина со поглед на море и приватен паркинг.Бесплатен интернет  е обезбеден низ целиот хотел.Секоја соба е со ТВ и собите имаат  поглед на море или градина. Собите се опремени со приватна бања со мијалник и туш, со обезбедени бањарки.Појадок се служи во хотелскиот бар. Хотелот исто така располага со 24-часовна услуга, а исто така се достапни услуги како што се перење алишта, пеглање и хемиско чистење, како и размена на валути.Хотелот  е оддалечен 500 метри од центарот на Валона.

HOTEL ORONATO 3* - ВАЛОНА,АЛБАНИЈА

Индивидуални цени

Цена по соба од ден  / BB

 01.01-31.05.2021

 01.06-31.06.2021

 01.07-31.07.2021

 

01.08-31.08.2021

 

01.09-30.09.2021

Двокреветна стандард соба

€                           31        

€                                35

€                          45

€                       45

€                        35

Двокреветна супериор соба

€                            35   

€                                 40

€                          56

€                       60

€                        40

Трокреветна супериор соба

€                            40

€                                 45

€                          60

€                       64

€                        45

Апартман со поглед на море

                            40

                                 45

                          56

                       60

                        45

Супериор апартман

€                            45                   

€                                 50

€                          70                     

€                      74                      

€                        50

 

Дадените цени се по собаод ден

 

Цената вклучува : сместување со услуга ноќевање со појадок,WiFi, услуга 24/7

 

Во период од 01.07.-31.08.2021 минимум ноќевања три.

 

Услови за деца :

·  0-1,99 бесплатно сместување

·  2-10,99 -4 доплата од ден

 

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

Можност за користење на лежалки и чадор  на приватната плажа на хотелот  4 од ден

 

Цените се во евра, а плаќањето е исклучиво во денари по курс 62 мкд=1евро

 ВАЖАТ ОПШТИТЕ УСЛОВИ НА СКТМ И ТА КАМЕЛИЈА ТУРС

 Albania leto 2021 

Албанија лето 2021 

https://camelliatravel.com.mk/list.php?category=198

 

Слични Понуди

Програма

Од
Цена (€)

Цената покрива:

Цената Не покрива?

Pin It on Pinterest