Hotel Blue Water 4*

Лоциран  на 1,1 км од плажата Puerto Rico, Blue Water Hotel нуди сместување со бар, градина и 24-часовна рецепција. Хотелот  располага со WiFi и приватен паркинг.Собите се опремени со балкон и се климатизирани, имаат ТВ рамен екран и сопствена бања со туш и фен. Националниот парк Бутринт е на 2,4 км од хотелот Blue Water.

Blue Water Hotel 4*-  КСАМИЛ,АЛБАНИЈА

Индивидуални цени

Цена по соба од ден / BB

01 - 31.05.2021/
01 - 31.10.2021

01 - 30.06.2021/
01 - 30.09.2021

01 - 15.07.2021

16.07 - 31.08.2021

Делукс Двокреветна соба

63

75

87

99

Делукс Трокреветна соба

75

87

99

€111

Фамилијарна соба  (5 лица)

96

108

€124

€154

Дадените цени се по соба од ден

Цената вклучува : сместување со услуга ноќевање со појадок,Wifi

 

Услови за деца :

·   0-11,99 бесплатно сместување

 

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

Цените се во евра, а плаќањето е исклучиво во денари по курс 62 мкд=1евро

ВАЖАТ ОПШТИТЕ УСЛОВИ НА СКТМ И ТА КАМЕЛИЈА ТУРС

 Albania leto 2021 

Албанија лето 2021 

https://camelliatravel.com.mk/list.php?category=198

 

 

Слични Понуди

Програма

Од
Цена (€)

Цената покрива:

Цената Не покрива?

Pin It on Pinterest