Hotel Nebo 3*

Лоциран во Ксамил, на помалку од 1 км од плажата Puerto Rico, хотелот обезбедува сместување со ресторан, приватен паркинг, велосипеди и бар. Hotel Nebo  располага и со  заедничка дневна, градина и скара. Хотелот нуди 24-часовна рецепција, собна услуга и размена на валути за гости.Во хотелот, секоја соба е опремена со гардероба. Собите се опремени со телевизор со рамен екран со кабелски канали.Националниот парк Бутринт е на 3 км од хотелот.

HOTEL NEBO 3*- КСАМИЛ,АЛБАНИЈА

Индивидуални цени

Цена по соба од ден / BB

01.04 - 30.04.2021

01.05 - 31.05.2021/
01.10 - 31.10.2021

01.06 - 30.06.2021

01.07 - 30.07.2021/
01.09 - 30.09.2021

01.08 - 31.08.2021

Двокреветна соба без балкон

€50

52

56

60

76

Двокреветна соба со балкон

52

54

58

63

78

Трокреветна соба со балкон

60

63

66

71

87

 

Дадените цени се по соба од ден

Цената вклучува : сместување со услуга ноќевање со појадок,Wifi,паркинг,соба услуга,фрижидер

 

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

Цените се во евра, а плаќањето е исклучиво во денари по курс 62 мкд=1евро

ВАЖАТ ОПШТИТЕ УСЛОВИ НА СКТМ И ТА КАМЕЛИЈА ТУРС

 Albania leto 2021 

Албанија лето 2021 

https://camelliatravel.com.mk/list.php?category=198 

Слични Понуди

Програма

Од
Цена (€)

Цената покрива:

Цената Не покрива?

Pin It on Pinterest