Hotel Delight 4*

  Сместен во Ксамил, на 500 метри од плажата Ксамил 7, хотелот нуди сместување со ресторан, приватен паркинг, бар и приватна област на плажа. Сите соби имаат рамен екран телевизор со сателитски канали и сопствена бања. Сместувањето нуди 24-часовна рецепција, собна услуга и размена на валути за гости.Националниот парк Бутринт е на 2,9 км од хотелот.

HOTEL DELIGHT 4* -КСАМИЛ ,АЛБАНИЈА

Индивидуални цени

Цена по соба по ден/ BB

01.05 - 10.06.2021/
25.09 - 31.10.2021

11.06 - 30.06.2021/
01.09 - 24.09.2021

01.07 - 15.07.2021

16.07 - 31.08.2021

Двокреветна соба со поглед на море

64

82

106

€124

Двокреветна соба приземје

58

76

94

€112

Трокреветна соба со поглед на море

70

94

€112

€136

Студио со поглед на море

82

106

€136

€178

 

Дадените цени се по соба од ден

Цената вклучува : сместување со услуга ноќевање со појадок,Wifi,лежалки & чадори,базен

 

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

Цените се во евра, а плаќањето е исклучиво во денари по курс 62 мкд=1евро

ВАЖАТ ОПШТИТЕ УСЛОВИ НА СКТМ И ТА КАМЕЛИЈА ТУРС

 Albania leto 2021 

Албанија лето 2021 

https://camelliatravel.com.mk/list.php?category=198

Слични Понуди

Програма

Од
Цена (€)

Цената покрива:

Цената Не покрива?

Pin It on Pinterest