Вила Вергина

Се наоѓа: во близина на бич барот Молос на 200м,  50м до плажата води пат од уредена патека поред самата вила, 500м од центарот на Ханиоти.Вилата располага со 1/2, 1/3 студиа, апартмани и мезонети, опремени со основни елементи и прибор за готвење, тоалет, тераса, ТВ и клима.Гостите се сместуваат во исчистена соба, во текот на сместувањето сами се грижат за хигиената.   

ВEРГИНА ХАНИОТИ

ЦЕНИ ПО СОБА ЗА НАЕМ НА 7 НОЌЕВАЊА

Период

Ноќ.

1/3  студио приземје

1/4  студио приземје

1/2 студио спрат

1/3  студио спрат

Апп со една спална (4л)

Промо цени на кој не следува попуст

19.05-26.05.19

7

89

99

89

99

129

Промо цена

26.05-02.06.19

7

109

129

109

119

199

Промо цена

02.06-09.06.19

7

139

179

139

149

279

 

09.06-16.06.19

7

229

249

219

239

349

 

16.06-23.06.19

7

289

309

279

299

379

 

23.06-30.06.19

7

309

329

299

319

449

 

30.06-07.07.19

7

339

359

329

349

459

 

07.07-14.07.19

7

379

399

369

389

509

 

14.07-21.07.19

7

419

439

399

429

509

 

21.07-28.07.19

7

419

439

399

429

509

 

28.07-04.08.19

7

419

439

399

429

509

 

04.08-11.08.19

7

419

439

399

429

509

 

11.08-18.08.19

7

419

439

399

429

509

 

18.08-25.08.19

7

389

409

379

389

459

 

25.08-01.09.19

7

349

369

339

369

389

 

01.09-08.09.19

7

269

289

259

269

309

 

08.09-15.09.19

7

229

229

219

229

259

 

15.09-22.09.19

7

159

179

149

159

169

Промо цена

22.09-29.09.19

7

89

99

89

89

129

Промо цена

Цените се дадени по студио за 7 ноќевања  во евра, плаќањето е во денарска противвредност 1 Евро = 62 Денари. На промо цените не следува попуст.

*  Доплата за туристичка такса 0,5 € по соба на ден (се плаќа во објектот)

-15% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 31.01.2019

-10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 28.02.2019

-5% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 30.04.2019

Во цената не е вклучен превоз. Повратен превоз: 4:00 часот  Скопје, Дрводекор и чини:

 35€ по лице       - Деца од 2 до 11,99 год:25€ по лице       - Деца до 1,99 год бесплатно

ОСТАНАТИ УСЛОВИ И ПОПУСТИ:

·  Минимум 1 ден пред секое поаѓање Ве замолуваме да се информирате во Агенција.

·  Ги замолуваме патниците да бидат на местата за поаѓање 15 минути пред поаѓањето.

Поради густиот сообраќај во текот на летната сеозна можни се определени доцнења за кои однапред се извинуваме.

·    Во студио е дозволено сместување на лица согласно предвидениот капацитет (број на кревети), преку дозволениот број може да се смести максимум едно дете до 6 години во кревет со родител.

·   Превозот ги слегува патниците на најблиската локација до сметувањето каде може да се паркира автобус

·    Препорачуваме патничко осигурување (информации во агенцијата)

·    Важат Општите услови на Т.А. Камелија Турс ( ЛиценцаАчленка на СКТМ                         

 

 Тимот на ТА КАМЕЛИЈА ТУРС  Ви посакува пријатен одмор !

 

 

Програма

Од
Цена (€)

Цената покрива:

Цената Не покрива?

  • Доплата за туристичка такса 0,5 € по соба на ден (се плаќа во објектот)

Pin It on Pinterest