Hotel Keos 3*

Hotel Keos 3* сместен во Саранда, на 700 метри од плажата Santa Quaranta , хотелот нуди  сместување со бар, приватен паркинг, градина и скара. Сместувањето обезбедува 24-часовна рецепција, собна услуга и размена на валути за гости.Сите соби во хотелот се со клима уред,  телевизор со рамен екран со кабелски канали, кујна, трпезарија и приватна бања со фен, туш и бесплатни пешкири.

Hotel Keos 3* - САРАНДА,АЛБАНИЈА

Индивидуални цени

Цена по соба од ден /BB

01.09 - 30.04.2021

01 - 31.05.2021

01 - 30.06.2021

01 - 15.07.2021

16.07 - 31.08.2021

01 - 30.09.2021

01 - 31.10.2021

Двокреветна соба со поглед кон планина

                        34

                   39

                   48

                   60

                        69

                   51

                   41

Двокреветна соба со поглед кон море

                        40

                   44

                   53

                   66

                        75

                   57

                   45

Четирикреветна соба со поглед кон море

                        46

                   53

                   60

                   75

                        84

                   65

                   57

Дадените цени се по лице од ден

Цената вклучува : сместување со услуга ноќевање со  појадок

 
Услови за деца 
:

·      0-3,99 дополнителнo легло +6 од ден

 

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

Цените се во евра, а плаќањето е исклучиво во денари по курс 62 мкд=1евро

ВАЖАТ ОПШТИТЕ УСЛОВИ НА СКТМ И ТА КАМЕЛИЈА ТУРС

 Albania leto 2021 

Албанија лето 2021 

https://camelliatravel.com.mk/list.php?category=198 

Слични Понуди

Програма

Од
Цена (€)

Цената покрива:

Цената Не покрива?

Pin It on Pinterest