Hotel Titania 3*

 Одликувајќи се со локација блиску до плажа во Саранда хотелот нуди климатизирано сместување со бесплатен пристап до WiFi. Најблиската плажа е на неколку чекори подалеку.Сите соби се со ТВ со рамен екран,фрижидер и приватна бања со туш, фен.  Повеќето соби се со балкон со поглед на море.Гостите можат да уживаат во пијалок во барот на самото место. Различни ресторани, кафулиња и продавници се наоѓаат во близина на  хотелот.Пристаништето во Саранда е на 500 метри од хотелот Титанија, додека Националниот парк Бутринт е на растојание од 19 км.

Hotel Titania 3* - САРАНДА,АЛБАНИЈА

Индивидуални цени

Цена по соба од ден/BB

01.01.2021-30.04.2021

01.05.2021-30.06.2021/
01.09.2021-30.09.2021

01.07.2021-31.08.2021

Еднокреветна соба

35

41

52

Двокреветна стандард соба

40

52

64

Двокреветна супериор соба

46

58

76

Трокреветна соба

52

64

82

Фамилијарна соба

58

70

88

 

Дадените цени се по соба од ден

Цената вклучува : сместување со услуга ноќевање со појадок,Wifi,клима,пешкири за плажа

 
Услови за деца 
:

· 0-1,99 бесплатно сместување

 

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

Цените се во евра, а плаќањето е исклучиво во денари по курс 62 мкд=1евро

ВАЖАТ ОПШТИТЕ УСЛОВИ НА СКТМ И ТА КАМЕЛИЈА ТУРС

 Albania leto 2021 

Албанија лето 2021 

https://camelliatravel.com.mk/list.php?category=198

 

Слични Понуди

Програма

Од
Цена (€)

Цената покрива:

Цената Не покрива?

Pin It on Pinterest