Hotel Coral 4*

Hotel Coral 4* лоциран во Валона, се наоѓа веднаш до приватната плажа, каде што гостите можат да се уживаат во спортовите на вода. Тој нуди бесплатен WiFi и ресторан кој што служи традиционални јадења.Сите соби се со клима уред, сателитска ТВ и балкон со поглед на морето.Секоја соба располага со приватна бања опремена со туш и  фен. Дополнителните додатоци вклучуваат минибар.Во состав на хотелот има пространа тераса  со отворен бар  којшто има поглед кон море.

 

HOTEL CORAL 4* - ВАЛОНА , АЛБАНИЈА

Индивидуални цени

Цена по соба /Услуга појадок BB

01.03 - 30.04.2021/ 01.10 - 28.12.2021

01.05 - 31.05.2021/
01 - 30.09.2021

01 - 30.06.2021

 01 - 31.07.2021

 01 - 31.08.2021

Двокреветна соба

                58

                    70

                  82

                112

                118

Трокреветна соба

                76

                    82

                  100

                124

                130

Фамилијарна соба

                88

                   100

                  118

                142

                155

Студио

               94

                  118

                  130

                166

                166

Доплати

Ручек

                                                                                                                             16

Вечера

                                                                                                                             18

 

Дадените цени се по соба

Цената вклучува : сместување со услуга ноќевање со појадок,Паркинг,WiFi, услуга 24/7,чадор и лежалки на плажа

  

Услови за деца :

·  0-2,99 бесплатно сместување

·  3-11,99 попуст од 50 % 

   

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

 Цените се во евра, а плаќањето е исклучиво во денари по курс 62 мкд=1евро

 ВАЖАТ ОПШТИТЕ УСЛОВИ НА СКТМ И ТА КАМЕЛИЈА ТУРС

 Albania leto 2021 

Албанија лето 2021 

https://camelliatravel.com.mk/list.php?category=198

 

Слични Понуди

Програма

Од
Цена (€)

Цената покрива:

Цената Не покрива?

Pin It on Pinterest