Hotel Chris 3*

 Hotel Chris се наоѓа  во Ксамил, на 1 км од плажата Ксамил 7, хотелот  нуди сместување со ресторан, сопствен паркинг, бар и градина. Раполага со фамилијарни соби кој се одликуваат со сопствена бања и бесплатен Wifi.Гостите во хотелот  можат да уживаат во прекрасно уредениот двор кој што има и скара .Националниот парк Бутринт е на 2,6 км од хотелот.          

Hotel Chris 3*- КСАМИЛ,АЛБАНИЈА

Индивидуални цени

Цена по соба од ден BB

01 - 30.05.2021

01 - 30.06.2021

01 - 15.07.2021

16.07 - 31.08.2021

01 - 30.09.2021

01.10 - 31.12.2021

Двокреветна соба со балкон

€27

€33

€50

€60

€33

€27

Трокреветна соба

€43

€40

€50

€70

€37

€33

Четирикреветна соба со балкон

€47

€50

€65

€81

€50

€43

Четирикреветен дуплекс

€33

€60

€65

€86

€55

€55

Доплата

Ручек

€9

Вечера

€10

 

Дадените цени се по соба од ден

Цената вклучува : сместување со услуга ноќевање со појадок,Wifi

 

Услови за деца :

·  0-5,99 бесплатно сместување

·  6-12,99 доплата од +12 од ден

 

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

Цените се во евра, а плаќањето е исклучиво во денари по курс 62 мкд=1евро

ВАЖАТ ОПШТИТЕ УСЛОВИ НА СКТМ И ТА КАМЕЛИЈА ТУРС

 

 Albania leto 2021 

Албанија лето 2021 

https://camelliatravel.com.mk/list.php?category=198

 

 

Слични Понуди

Програма

Од
Цена (€)

Цената покрива:

Цената Не покрива?

Pin It on Pinterest