Hotel Murati 4*

 Сместен во Ксамил, на 1,1 км од плажата Порторико, Hotel Murati располага со сместување со ресторан, приватен паркинг, бар и тераса. Меѓу останати услуги на овој  хотел  се и собната услуга и простор за складирање на багаж, заедно со бесплатен WiFi-мрежа низ целиот хотелСобите се опремени со клима уред, телевизор со рамен екран со кабелски канали, фрижидер,  туш, фен, биро, гардеробер и приватна бања.

  Hotel Murati 4* -  КСАМИЛ,АЛБАНИЈА

Индивидуални цени

Цена по соба од ден / BB

01.05 - 30.05.2021/
01.10 - 31.10.202
1

01.06 - 30.06.2021/
01.09 - 30.09.202
1

01.07-31.07.2021

01.08 - 31.08.2021

Двокреветна стандард соба

 €                            46

 €                            52

 €                      64

 €                           76

Двокреветна соба со поглед на море

 €                            52

 €                            58

 €                      70

 €                           88

Трокреветна соба

 €                            52

 €                            58

 €                      70

 €                           88

Трокреветна соба со поглед на море

 €                            58

 €                            64

 €                      76

 €                           94

Supplement

HB полупансион (Возрасно лице)

 €                                                                                                                                        12

HB полу пансион(Дете)

 €                                                                                                                                          7

 

Дадените цени се по соба од ден

Цената вклучува : сместување со услуга ноќевање со појадок,Wifi

 

Услови за деца :

·  0-3,99 бесплатно сместување/детско креветче

 

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

Цените се во евра, а плаќањето е исклучиво во денари по курс 62 мкд=1евро

ВАЖАТ ОПШТИТЕ УСЛОВИ НА СКТМ И ТА КАМЕЛИЈА ТУРС

 

 Albania leto 2021 

Албанија лето 2021 

https://camelliatravel.com.mk/list.php?category=198

 

Слични Понуди

Програма

Од
Цена (€)

Цената покрива:

Цената Не покрива?

Pin It on Pinterest