Hotel Blue Eye 4*

Сместен во Ксамил, на помалку од 1 км од плажата Порторико, Blue Eye Hotel нуди сместување со сезонски отворен базен,бар и градина. Климатизирани соби имаат поглед на базен и доаѓаат со гардероба и бесплатна WiFi.Во хотелот, секоја соба има балкон со поглед на градина и базен.Во хотелот Blue Eye секоја соба е опремена со работна маса, гардеробер телевизор со рамен екран,сопствена  бања и Wifi.

HOTEL BLUE EYE 4* - КСАМИЛ,АЛБАНИЈА

Индивидуални цени

Цена по соба од ден /BB

01.05 - 30.06.2021

01.07 - 14.17.2021

15.07 - 31.08.2021

01.09 - 30.09.2021

Двокреветна соба

56

64

82

57

Дадените цени се по соба од ден

Цената вклучува : сместување со услуга ноќевање со појадок,Wifi

 

Услови за деца :

·  0-7,99 бесплатно сместување

·  8-12,99 доплата од +12 од ден

 

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

Цените се во евра, а плаќањето е исклучиво во денари по курс 62 мкд=1евро

ВАЖАТ ОПШТИТЕ УСЛОВИ НА СКТМ И ТА КАМЕЛИЈА ТУРС

Albania leto 2021 

Албанија лето 2021 

 

https://camelliatravel.com.mk/list.php?category=198

Слични Понуди

Програма

Од
Цена (€)

Цената покрива:

Цената Не покрива?

Pin It on Pinterest