Hotel Yacht 4*

 Hotel Yacht 4* сместен во Валона, располага со сместување со ресторан, бесплатен сопствен паркинг, бар и приватна област на плажа. Климатизираните соби имаат поглед кон градот и имаат бесплатен WiFi,телевизор со рамен екран со сателитски канали и приватна бања со фен и туш. Сите соби имаат гардероба.

 

HOTEL YACHT 4* - ВАЛОНА,АЛБАНИЈА

Индивидуални цени

Цена по соба од ден  / BB

 01.01-30.04.2021

 01.05-15.06.2021/   01-31.10.2021

 16.06-30.09.2021

Супериор двокреветна

€80

€91

€140

Делукс двокреветна соба

€91

€113

€156

Јуниор студио

€118

€140

€204

Фамилијарно студио

€140

€172

€226

 

 Дадените цени се по соба од ден

 Цената вклучува : сместување со услуга ноќевање со појадок,паркинг,WiFi, услуга 24/7

 

Услови за деца :

·      0-5,99 бесплатно сместување

·      6-13,99 - 50% попуст

 Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

Цените се во евра, а плаќањето е исклучиво во денари по курс 62 мкд=1евро

ВАЖАТ ОПШТИТЕ УСЛОВИ НА СКТМ И ТА КАМЕЛИЈА ТУРС

 Albania leto 2021 

Албанија лето 2021 

https://camelliatravel.com.mk/list.php?category=198

 

Слични Понуди

Програма

Од
Цена (€)

Цената покрива:

Цената Не покрива?

Pin It on Pinterest