Hotel Sunrise 3*

Hotel Sunrise 3*  на своите гости им нуди сместување, бесплатен Wifi,ресторан и 24-часовна рецепција.Во хотелот, собите се опремени со работна маса и телевизор со рамен екран. Секоја соба ima балкон со поглед на море.Ксамил е оддалечен 12 км, додека пристаништето Саранда со линии до островот Крф е на 4 км од хотелот .

 

HOTEL SUNRISE 3* - САРАНДА,АЛБАНИЈА

Индивидуални цени

Цена по лице од ден

 01/01-15/05/2021
01/10-31/12/2021

 16/05-30/06/2021
11/09-30/09/2021

 01/07-10/09/2021

BB(ноќевање со појадок)

                           20

                         29

                         44

HB(полу пансион)

                           26

                         35

                         52

FB (полн пансион)

                           32

                         41

                         59

Дадените цени се по лице од ден

Цената вклучува : сместување со услуга (ноќевање со појадок,полу пансион или полн пансион),Wifi,ресторан,бар

 
Услови за деца 
:

· 0-4,99 бесплатно сместување

· 5 -11,99 -50% од цената на возрасно лице

 

Доплати и попусти:

·  1/1 соба +70 %  од цената на возрасно  лице

·  Трето лице оставрува 30 % попуст

 

 Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

Цените се во евра, а плаќањето е исклучиво во денари по курс 62 мкд=1евро

ВАЖАТ ОПШТИТЕ УСЛОВИ НА СКТМ И ТА КАМЕЛИЈА ТУРС

 Albania leto 2021 

Албанија лето 2021 

https://camelliatravel.com.mk/list.php?category=198 

Слични Понуди

Програма

Од
Цена (€)

Цената покрива:

Цената Не покрива?

Pin It on Pinterest