Hotel Bahamas 4*

 Hotel Bahamas 4* е лоциран на приватната плажа со камчиња во близина на градот Саранда. Тој нуди отворен базен со лежалки   и чадори за сонце, ресторан и бесплатен Wi-Fi.Сите соби се климатизирани и се опремени со  кабловска телевизија, фрижидер и балкон.  Собите имаат сопствена бања кој се  опремени со туш.Центарот на Саранда е одалечено 4,5 км. Стариот град Саранда е оддалечен 14 км, додека крајбрежниот град Ксамил е оддалечен 12 км.

HOTEL BAHAMAS 4* -  САРАНДА,АЛБАНИЈА

Индививдуални цени

Цена од соба од ден / BB

 01.01.2021-30.04.2021

 01.05.2021-31.05.2021

 01.06.2021-15.06.2021

 16.06.2021-30.06.2021

 01.07.2021-10.07.2021

 11.07.2021-31.08.2021

 01.09.2021-15.09.2021

 16.09.2021-30.09.2021

 01.10.2021- 31.10.2021

Двокреветна стандард соба

 €            47

 €              52

 €              64

 €              80

 €              91

 €              96

 €              73

 €              63

 €              52

Двокревета супериор соба

 €            52

 €              84

 €           107

 €           107

 €           140

 €           140

 €           105

 €          105

 €              68

Трокреветна стандард соба

 €            52

 €              58

 €              69

 €           106

 €           102

 €           107

 €              79

 €              68

 €              58

Трокреветна супериор соба

 €            63

 €              94

 €           118

 €           118

 €           150

 €           150

 €           116

 €           116

 €              79

Четирикреветна стандард соба

 €            58

 €              63

 €              75

 €              91

 €           110

 €          118

 €              84

 €              73

 €              63

Четирикреветна супериор соба

 €            84

 €           105

 €           129

 €           129

 €           161

 €           161

 €           126

 €           126

 €              89

Фамилијарна соба

 €            79

 €              84

 €              96

 €           113

 €           140

 €           156

 €           100

 €              89

 €              84

Доплата за полупансионска услуга од ден од лице

HB

 €                                                                                                                                                                                                                            14

 

Дадените цени се по соба од ден

Цената вклучува : сместување со услуга ноќевање со појадок,Wifi,паркинг

 
Услови за деца 
:

·    0-2,99 бесплатно сместување

·   3 -12,99 доплата од 7 € од ден

  

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

Цените се во евра, а плаќањето е исклучиво во денари по курс 62 мкд=1евро

ВАЖАТ ОПШТИТЕ УСЛОВИ НА СКТМ И ТА КАМЕЛИЈА ТУРС

 Albania leto 2021 

Албанија лето 2021 

https://camelliatravel.com.mk/list.php?category=198

 

Слични Понуди

Програма

Од
Цена (€)

Цената покрива:

Цената Не покрива?

Pin It on Pinterest