Hotel Art 4*

 Hotel Art располага со ресторан, сезонски отворен базен, бар. Овој хотел со 4 ѕвезди нуди 24-часовна рецепција, собна услуга и бесплатна WiFi.Сите единици во хотелот се опремени со телевизор со рамен екран со сателитски канали и приватна бања со фен и мијалник. Собите за гости во Арт Хотел вклучуваат климатизација и гардероба.

Art Hotel 4* -  САРАНДА,АЛБАНИЈА

Индивидуални цени  

Цена од соба од ден / BB

01.01 -30.04.2021

01 - 31.05.2021/
01.10 - 28.12.2021

01 - 30.06.2021/
01 - 30.09.2021

01 - 15.07.2021

16.07 - 31.08.2021

Двокреветна соба со балкон и поглед на море

 €                    51

 €                       63

 €                   81

 €               84

 €                     96

Двокреветна соба со балкон и страничен поглед на море

 €                    47

 €                       57

 €                   72

 €               76

 €                     88

Трокреветна соба со балкон и поглед на море

 €                    60

 €                       71

 €                   93

 €               96

 €                   108

Двокреветна соба со поглед на планина

 €                    46

 €                       53

 €                   69

 €               72

 €                     84

Супериор  соба со поглед на море

 €                    86

 €                       99

 €                 129

 €             153

 €                   177

Апартман со тераса со поглед на на море

 €                    99

 €                     123

 €                 165

 €             177

 €                  201

 

Дадените цени се по соба од ден

Цената вклучува : сместување со услуга ноќевање со појадок,Wifi,24 /7 рецепција

 

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

Цените се во евра, а плаќањето е исклучиво во денари по курс 62 мкд=1евро

ВАЖАТ ОПШТИТЕ УСЛОВИ НА СКТМ И ТА КАМЕЛИЈА ТУРС

 Albania leto 2021 

Албанија лето 2021 

https://camelliatravel.com.mk/list.php?category=198 

Слични Понуди

Програма

Од
Цена (€)

Цената покрива:

Цената Не покрива?

Pin It on Pinterest