Hotel Bella Vista 3*

Лоциран во Орикум,Hotel Bella Vista обезбедува сместување,  бар и тераса. Овој хотел со 3 ѕвезди нуди простор за складирање на багаж. Сите  соби се опремени со работна маса,ТВ со рамен екран,сопствена бања,гардеробер и  бесплатен WiFi.

HOTEL BELLA VISTA 3* - ВАЛОНА,АЛБАНИЈА

Индивидуални цени

Цена по лице од ден 

 01.05-30.06.2021

 01.07-31.08.2021

01.09-31.10.2021

Трокреветна стандард соба

BB ноќевање со појадок

                             24

                         27

                            24

 HB полупансион

                             30

                         37

                            30

FB полн пансион

                             41

                         47

                            41

Трокреветна Супериор Соба

BB ноќевање со појадок

                             27

                         30

                            24

 HB полупансион

                             37

                         41

                            30

FB полн пансион

                             47

                         53

                            41

Дадените цени се по лице од ден

Цената вклучува : сместување,услуга ноќевање со појадок ,WiFi, услуга 24/7

 

Услови за деца :

·   0-3,99 бесплатно сместување

·   4-11,99 попуст од 50 %  (во придружба со две возрасни лица)

 

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

Цените се во евра, а плаќањето е исклучиво во денари по курс 62 мкд=1евро

ВАЖАТ ОПШТИТЕ УСЛОВИ НА СКТМ И ТА КАМЕЛИЈА ТУРС

 Albania leto 2021 

Албанија лето 2021 

https://camelliatravel.com.mk/list.php?category=198

 

 

 

Слични Понуди

Програма

Од
Цена (€)

Цената покрива:

Цената Не покрива?

Pin It on Pinterest