Hotel Olive 4*

 

Сместен во Вaлона, на 450 метри од плажата Vjetërи 1,1 км од градската плажа на Валона, Hotel Olive нуди сместување со бар и бесплатен WiFi низ целиот хотел. Овој хотел со 4 ѕвезди нуди 24-часовна рецепција и услуга во соба. Сите соби за гости во хотелот се опремени со котел. Во хотелот Олив, сите соби вклучуваат климатизација и телевизор со рамен екран.     

 

                    HOTEL OLIVE 4*-  ВАЛОНА,АЛБАНИЈА

 
 

Индивидуални цени

 

Цена по лице од ден/ноќевање со појадок

 03.01.2021 - 15.04.2021

 16.04.2021 - 31.05.2021

 01.06.2021 - 30.09.2021

 

 Еднокреветна соба

 €                                 35

 €                                 41

 €                                 47

 

 Двокреветна соба

 €                                 27

 €                                 29

 €                                 35

 

 Трокреветна соба

 €                                 23

 €                                 27

 €                                 31

 

 

 

 

Дадените цени се по лице од ден

Цената вклучува : сместување,услуга ноќевање со појадок,паркинг,WiFi, услуга 24/7

  

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

Цените се во евра, а плаќањето е исклучиво во денари по курс 62 мкд=1евро

 ВАЖАТ ОПШТИТЕ УСЛОВИ НА СКТМ И ТА КАМЕЛИЈА ТУРС

 Albania leto 2021 

Албанија лето 2021 

https://camelliatravel.com.mk/list.php?category=198

Слични Понуди

Програма

Од
Цена (€)

Цената покрива:

Цената Не покрива?

Pin It on Pinterest