Hotel Regina City 4*

 

Хотелот се наоѓа наспроти плажата во Валона, истиот располага со ресторан и бар како и со преубав надворешен базен со живописен поглед на море.Секоја соба е климатизирана и опремена со LCD TV. Дел од тоалетите во собите располагаат со туш или када. Фен и влечки се со доплата на рецепција.Хотелот располага со 24 часовна рецепција како и опција за изнајмување на вепосипед ( со доплата).Хотелот има своја приватна плажа како и многубројни водени спортови .

 

HOTEL Regina City 4* - ВАЛОНА,АЛБАНИЈА

Индивидуални цени

Цена по лице /Услуга појадок BB

03.01.2021-15.04.2021

16.04-31.05.2021

01.06-30.09.2021

Еднокреветна соба

€ 48

€ 59

-

Двокреветна соба

€ 32

€ 37

€ 48

Трокреветна соба

€ 27

€ 32

€ 42

Цена по лице/Услуга полупансион HB

03.01.2021-15.04.2021

 16.04-31.05.2021

01.06-30.09.2021

Еднокреветна соба

€ 54

€ 70

-

Двокреветна соба

€ 42

€ 48

€ 59

Трокреветна соба

€ 37

€ 42

€ 54

Цена по лице / Услуга полнпансионFB

03.01.2021-15.04.2021

16.04-31.05.2021

01.06-30.09.2021

Еднокреветна соба

€ 64

€ 81

-

Двокреветна соба

€ 54

€ 59

€ 70

Трокреветна соба

€ 48

€ 54

€ 64

 

Дадените цени се по лицеод ден

Цената вклучува : сместување,услуга појадок,полупансион или полнпансион,Паркинг,WiFi, услуга 24/7,чадор и лежалки на плажа

 

Услови за деца :

·  0-3,99 бесплатно сместување

· 4-11,99 попуст од 50 %  (во придружба со две возрасни лица)

 

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

Цените се во евра, а плаќањето е исклучиво во денари по курс 62 мкд=1евро

ВАЖАТ ОПШТИТЕ УСЛОВИ НА СКТМ И ТА КАМЕЛИЈА ТУРС

 Albania leto 2021 

Албанија лето 2021 

https://camelliatravel.com.mk/list.php?category=198

 

 

Слични Понуди

Програма

Од
Цена (€)

Цената покрива:

Цената Не покрива?

Pin It on Pinterest