Hotel Regina Blu 5*

Хотелот Regina Blu се наоѓа на една од најубавите плажи, долж јужниот брег на Албанија, со сите погодности што се неопходни за да го направат Вашиот престој пријатен и незаборавен.

Со оглед на локацијата со поглед на Јонско Море, хотелското сместување има своја приватна плажа на само неколку метри оддалеченост. Гостите може да уживаат на нивните панорамнски балкони или на голема тераса опремена со лежалки, чадори и базен.

Хотелот Регина нуди вкупно 50 соби – eднокреветни, двокреветни и трокреветни соби. Сите тие имаат сопствена бања со туш, клима уред, фрижидер, греење и ТВ.Интернет во самиот хотел како и собите не се наплаќа. 

 

HOTEL Regina Blu 5* - ВАЛОНА,АЛБАНИЈА

Индивидуални цени

Цена по лице /Услуга појадок BB

03.01.-15.04.2021

16.05-31.05.2021

01.06-30.09.2021

Двокреветна соба

€ 32

€ 37

€ 54

Трокреветна соба

€ 29

€ 32

€ 48

Индивидуални цени

Цена по лице/Услуга полупансион HB

03.01.-15.04.2021

16.05-31.05.2021

01.06-30.09.2021

Двокреветна соба

€ 42

€ 48

€ 64

Трокреветна соба

€ 40

€ 42

€ 59

Индивидуални цени

Цена по лице / Услуга полнпансион FB

03.01.-15.04.2021

16.05-31.05.2021

01.06-30.09.2021

Двокреветна соба

-

€ 59

€ 75

Трокреветна соба

-

€ 54

€ 70

 

Дадените цени се по лице од ден

Цената вклучува : сместување,услуга појадок,полупансион или полнпансион,Паркинг,WiFi, услуга 24/7,чадор и лежалки на плажа

 

Услови за деца :

·  0-3,99 бесплатно сместување

·  4-11,99 попуст од 50 %  (во придружба со две возрасни лица)

 

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

Цените се во евра, а плаќањето е исклучиво во денари по курс 62 мкд=1евро

ВАЖАТ ОПШТИТЕ УСЛОВИ НА СКТМ И ТА КАМЕЛИЈА ТУРС

 Albania leto 2021 

Албанија лето 2021 

https://camelliatravel.com.mk/list.php?category=198

Слични Понуди

Програма

Од
Цена (€)

Цената покрива:

Цената Не покрива?

Pin It on Pinterest