Вила Амос

 

AMMOS APARTMENTS“ "B"категорија се наоѓа на шеталиштето во строгиот центар на Калитеа, AMMOS APARTMENTS еоддалечена од најубавата градска плажа околу 4 минути пешачење. Вилата располага со студија на високо приземје и спрат (трокреветни, четворокреветни и едно 6то креветно студио) опремени со кујна, клима (вклучена во цената), телевизор и балкон кој гледа према шеталиштето или задната страна на вилата. Под самите апартмани се наоѓа бутик и продавница како и канцеларија за прием на гостите. Во вилата има wi-fi.

ВИЛА АМОС - КАЛИТЕА

Период

Ноќ.

1/3  студио

1/4 студио

1/6  студио

Промо цени на кои не следува попуст

19.05-26.05.19

7

49

69

79

Промо цени 

26.05-02.06.19

7

79

89

119

Промо цени 

02.06-09.06.19

7

109

119

139

 

09.06-16.06.19

7

179

189

209

 

16.06-23.06.19

7

239

259

259

 

23.06-30.06.19

7

259

269

295

 

30.06-07.07.19

7

269

289

339

 

07.07-14.07.19

7

319

339

399

 

14.07-21.07.19

7

349

369

419

 

21.07-28.07.19

7

349

369

439

 

28.07-04.08.19

7

359

379

459

 

04.08-11.08.19

7

359

379

459

 

11.08-18.08.19

7

359

379

459

 

18.08-25.08.19

7

299

309

429

 

25.08-01.09.19

7

229

269

359

 

01.09-08.09.19

7

179

199

259

 

08.09-15.09.19

7

129

159

199

 

15.09-22.09.19

7

79

99

129

Промо цени 

22.09-29.09.19

7

49

69

79

Промо цени 

Цените се дадени по студио за 7 ноќевања  во евра, плаќањето е во денарска противвредност 1 Евро = 62 Денари. На промо цените не следува попуст.

 Доплата за туристичка такса 0,5 € по соба на ден (се плаќа во објектот)

-20% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ И ЦЕЛОСНО УПЛАТЕНИ ДО 31.01.2019

- 15% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ И ЦЕЛОСНО УПЛАТЕНИ ДО 28.02.2019

-10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ И ЦЕЛОСНО УПЛАТЕНИ ДО 30.04.2019

Во цената не е вклучен превоз. Повратен превоз: 4:00 часот  Скопје, Дрводекор и чини:

 35€ по лице       - Деца од 2 до 11,99 год:25€ по лице       - Деца до 1,99 год бесплатно

ОСТАНАТИ УСЛОВИ И ПОПУСТИ:

·       Минимум 1 ден пред секое поаѓање Ве замолуваме да се информирате во Агенција.

·       Ги замолуваме патниците да бидат на местата за поаѓање 15 минути пред поаѓањето.

Поради густиот сообраќај во текот на летната сеозна можни се определени доцнења за кои однапред се извинуваме.

·       Во студио е дозволено сместување на лица согласно предвидениот капацитет (број на кревети), преку дозволениот број може да се смести максимум едно дете до 6 години во кревет со родител.

·       Превозот ги слегува патниците на најблиската локација до сметувањето каде може да се паркира автобус

·       Препорачуваме патничко осигурување (информации во агенцијата)

·       Важат Општите услови на Т.А. Камелија Турс ( ЛиценцаАчленка на СКТМ                          

 Тимот на ТА КАМЕЛИЈА ТУРС  Ви посакува пријатен одмор !

 

 

 

Слични Понуди

Програма

Од
Цена (€)

Цената покрива:

Цената Не покрива?

  • Доплата за туристичка такса 0,5 € по соба на ден (се плаќа во објектот)

Pin It on Pinterest