Hotel Atrium 3*

Atrium 3* - All Inclusive се наоѓа во затворениот комплекс Елените, на 30м од плажа. Хотелот има специфична архитектура со прекрасен поглед кон морето. Располага со директен пристап до плажа,  отворен базен, неколку ресторани, барови и ноќен клуб.Сите соби и апартмани имаат клима уред, ТВ и фен во бањата. Free WiFi е на располагање во lobby-то на хотелот. Целокупната понуда вклучува главен ресторан со разновидни вкусни оброци, лоби бар, базен бар и Galaxy клуб бар. Чадори за сонце и лежалки се бесплатни на базен и на плажа. Гостите на хотелот можат бесплатно да се забавуваат во Aqua park Atlantida, неограничено во текот на престојот. Барот во Aqua parkot е дел од all inclusive програмата на хотелот Atrium 3*.Atrium 3* има тим на професионални аниматори, со дневни и вечерни активности, игри на плажа и детски дискотеки за помладите гости. Исто така, се организираат  спортски игри и тематски претстави за возрасните

ПОПУСТ ЗА РАНИ РЕЗЕРВАЦИИ

- 20% попуст за резервации направени до 31.03.2021

Цени за термини по типови простории за ALL INCLUSIVE 

ТЕРМИНИ

08.06.2021 - 21.06.2021   01.09.2021 - 10.09.2021  

ALL INCLUSIVE

22.06.2021 - 05.07.2021 24.08.2021 - 31.08.2021

ALL INCLUSIVE

06.07.2021 - 23.08.2021           

ALL INCLUSIVE

Лице во двокреветна соба - поглед парк

47 €

59 €

 63 €

Лице во двокреветна соба - поглед море

50 €

 62 €

66 €

Лице во апартман - поглед парк

 53 

   65 € 

69 € 

Лице во апартман -поглед море

56 €

  68 €

72 €

Цените се во евра по лице за 1 ноќевање на база ALL INCLUSIVE и вклучуваат :

- Користење на базен

- Лежалки и чадори на плажа и покрај базенот 

- Aqua park ATLANTIDA

- Ресторан a la carte

 - Слаткарница Philipopolis

 - Ноќен клуб Galaxy (22.00-02.00h)

- Детско катче

- Тенис, мини голф

 - Забавен дел, анимација

Капацитет на сместување:

Двокреветна соба (поглед парк или поглед море) -  2 возрасни + 1 дете  до 11,99 години или 3 возрасни 
Апартман (поглед парк или поглед море) - 2 возрасни + 2 деца до 11,99 години или 3 возрасни + 1 дете до 11,99 години

 

Попусти:

Дете до 4.99 години - бесплатно                                  
Прво дете 5-11.99 години на дополнителен кревет со двајца возрасни - бесплатно
Второ дете од 5 -11.99 години на дополнителен кревет со двајца возрасни во апартман - 50% од цената за возрасен
Возрасен на дополнителен кревет во двокреветна соба/апартман/ - 20% попуст на регуларната цена

 Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

Цените се во евра, а плаќањето е исклучиво во денари по курс 62 мкд=1евро

ВАЖАТ ОПШТИТЕ УСЛОВИ НА СКТМ И ТА КАМЕЛИЈА ТУРС

 

 

 

Програма

Од
Цена (€)

Цената покрива:

Цената Не покрива?

Pin It on Pinterest