Слични Понуди

Програма

1
1ден/ 05.03 (петок) ШТИП/СКОПЈЕ - СОКОБАЊА
    Поаѓање од Штип пред Стадионот во 05:00 часот. Поаѓање од Скопје пред Хотел VIP (наспроти саем) во 06:00 часот. Попатно од Куманово (бензинска пумпа Макпетрол - автопат) во 07:00 часот. Излез на граничниот премин Табановце со попатни паузи и царински формалности. Пристигнување во Сокобања околу пладне. Tрадиционален коктел за добредојде. Сместување во xотел Banjica 3*. Слободно време за одмор. Вечера. Ноќевање.
2
2ден/ 06.03 (сабота) СОКОБАЊА
    Појадок. После појадокот, заминување на пешачки разглед низ центарот на Соко Бања и излетничкото место Лептерија. Враќање во хотел. Ручек. Слободено попладне за одмор или индивидуални активности или релаксација во базенот и џакузито на хотелот. Вечерта, организирана осмомартовска вечера со богато мени. Ноќевање
3
3ден/ 07.03 (недела) СОКОБАЊА - СКОПЈЕ/ШТИП
    Појадок. После појадокот, напуштање на хотелот. Слободно време до поаѓање за Македонија во 12:30 часот. Пристигнување во Скопје/Штип во вечерните часови.

Цената покрива:

Цената Не покрива?

Pin It on Pinterest