Вила Посеидон

Вила Посеидон е лоцирана  на самата плажа во Калитеа веднаш до хотел Маргарита. Вилата има студија опремени со: wc, балкони со страничен поглед кон море, клима уред, фрижидер, ТВ, wi fi и кујна. Вилата има сопствена плажа на која гостите можат да користат бесплатни 2 лежалки по соба и бесплатен интернет. До вилата има голем паркинг кој може да го користат гостите на вилата.

ВИЛА ПОСЕИДОН - КAЛИТЕА

ЦЕНА по СОБА за 7 НОЌЕВАЊА

Период

Ноќ.

1/3  студио

1/4  студио приземје или поглед планина

1/4  студио страничен поглед море

Промо цени на кои не следи попуст

19.05-26.05.2019

7

139

149

159

Промо цена

26.05-02.06.2019

7

179

189

199

Промо цена

02.06-09.06.2019

7

259

269

279

 

09.06-16.06.2019

7

329

339

349

 

16.06-23.06.2019

7

359

369

379

 

23.06-30.06.2019

7

419

429

449

 

30.06-07.07.2019

7

439

449

479

 

07.07-14.07.2019

7

499

509

519

 

14.07-21.07.2019

7

499

509

519

 

21.07-28.07.2019

7

499

509

519

 

28.07-04.08.2019

7

499

509

519

 

04.08-11.08.2019

7

499

509

519

 

11.08-18.08.2019

7

499

509

519

 

18.08-25.08.2019

7

409

429

459

 

25.08-01.09.2019

7

359

379

399

 

01.09-08.09.2019

7

279

289

309

 

08.09-15.09.2019

7

219

239

249

 

15.09-22.09.2019

7

139

149

169

Промо цена

22.09-29.09.2019

7

99

109

119

Промо цена

Цените се дадени по студио за 7 ноќевања  во евра, плаќањето е во денарска противвредност 1 Евро = 62 Денари. На промо цените не следува попуст.

*  Доплата за туристичка такса 0,5 € по соба на ден (се плаќа во објектот)

Во цената не е вклучен превоз. Повратен превоз: 4:00 часот  Скопје, Дрводекор и чини:

 35€ по лице       - Деца од 2 до 11,99 год:25€ по лице       - Деца до 1,99 год бесплатно

ОСТАНАТИ УСЛОВИ И ПОПУСТИ:

·       Минимум 1 ден пред секое поаѓање Ве замолуваме да се информирате во Агенција.

·       Ги замолуваме патниците да бидат на местата за поаѓање 15 минути пред поаѓањето.

Поради густиот сообраќај во текот на летната сеозна можни се определени доцнења за кои однапред се извинуваме.

·       Во студио е дозволено сместување на лица согласно предвидениот капацитет (број на кревети), преку дозволениот број може да се смести максимум едно дете до 6 години во кревет со родител.

·       Превозот ги слегува патниците на најблиската локација до сметувањето каде може да се паркира автобус

·       Препорачуваме патничко осигурување (информации во агенцијата)

·       Важат Општите услови на Т.А. Камелија Турс ( ЛиценцаАчленка на СКТМ                         

 

 Тимот на ТА КАМЕЛИЈА ТУРС  Ви посакува пријатен одмор !

 

 

Слични Понуди

Програма

Од
Цена (€)

Цената покрива:

Цената Не покрива?

  • Доплата за туристичка такса 0,5 € по соба на ден (се плаќа во објектот)

Pin It on Pinterest