HOTEL SNEZHANKA 3*

 ПОПУСТ ЗА РАНИ РЕЗЕРВАЦИИ

 - 10% попуст за резервации направени до 31.10.2020

 Бонуси: 7=6, 8=7 за престој во период

 03.01 - 31.01.2021 и 25.02 - 04.04.2021

 **Попустот за рани резервации  НЕ СЕ комбинира со БОНУСИТЕ !!!

SNEZHANKA 3*- 

ПОЛУПАНСИОН

01.12-23.12

28.02-04.04

 24.12-28.12

 03.01-27.02

 

29.12-02.01

 

По лице во двокреветна соба

            24,20 €

              28,50 €

               67 €

Апартман 2+2

Цена од ден за 2 возрасни + 2 деца до 11,99 год.

            69 €

            83,50 €

              190 €

Во цената е вклучено: ноќевање со појадок и вечера, користење на внатрешен базен, сауна, џакузи, фитнес, интернет, паркинг.  Трансфер до ски лифтовите 1 Еур по лице на ден (се доплаќа во хотелот)

Попусти и доплати:                           

Дете до 5,99 години на дополнително легло – бесплатно
Дете од 6-11,99 години  на дополнително легло во двокреветна соба – 9 евра на ден

Трет возрасен во двокреветна соба - 25% попуст на редовната цена

Трето дете до 11,99 год на дополнително легло во апартман - 8 евра на ден

Трет или четврт возрасен на дополнително легло во апартман - 11 евра на ден

 

Доплата за Новогодишна вечера  (задолжително) 50€ / возрасен, 25€ / дете (2-11,99г.)

 

Капацитет на сместување:

Двокреветна соба - 2 возрасни + 1 дете до 11,99 год или 3 возрасни

Апартман со една спална - 2 возрасни + 3 деца до 11,99 год или 3 возрасни + 2 деца до 11,99 год или

4 возрасни + 1 дете до 11,99 год.

 

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

Цените се дадени во евра, плаќање во денарска противвредност 1€ = 62,00 мкд

ВАЖАТ ОПШТИТЕ УСЛОВИ НА СКТМ И ТА КАМЕЛИЈА ТУРС

 

 

Слични Понуди

Програма

Од
Цена (€)

Цената покрива:

Цената Не покрива?

Pin It on Pinterest