Вила Наталиа

Вила Наталиа  се наоѓа во срцето на Пефкохори, на минута пешачење до пешачката зона, до плажа и до првиот супермаркет.Вилата располага со сопствен ограден двор и зеленило, собите се опремени со мал тоалет, кујна, ТВ и клима, интернет почнувајки од 01.06.2018. Составена е од две згради: Анекс 1 и Анекс 2.       

Анекс 1 е на два спрата. Апартманите во Анекс 1 се два кревети во кујна и два кревети во спална.  

Анекс 2 е има само приземје. Апартманите во Анекс 2 се три кревети во спална и еден во друга просторија, кујната е во одделна соба.           

Климата не е вклучена во цената и истата чини 25 евра за 7 ноќевања. Се плаќа на лице место.                                                                                                                                     

ВИЛА НАТАЛИЈА - ПЕФКОХОРИ

ЦЕНИ по СОБА за НАЕМ на 7 НОЌЕВАЊА

Период

Ноќ.

1/2 Студио

1/4 Апп Анекс 1

1/4 АПП Анекс 2

Промо цен на кој не следува попуст

19.05-26.05.19

7

69

89

79

Промо цени

26.05-02.06.19

7

119

139

129

Промо цени

02.06-09.06.19

7

169

199

189

 

09.06-16.06.19

7

249

279

269

 

16.06-23.06.19

7

279

339

329

 

23.06-30.06.19

7

329

399

389

 

30.06-07.07.19

7

349

419

409

 

07.07-14.07.19

7

359

449

439

 

14.07-21.07.19

7

379

469

459

 

21.07-28.07.19

7

389

489

479

 

28.07-04.08.19

7

389

489

479

 

04.08-11.08.19

7

389

489

479

 

11.08-18.08.19

7

369

439

429

 

18.08-25.08.19

7

329

369

359

 

25.08-01.09.19

7

279

309

299

 

01.09-08.09.19

7

229

279

269

 

08.09-15.09.19

7

179

239

229

 

15.09-22.09.19

7

139

169

159

Промо цени

22.09-29.09.19

7

49

59

69

Промо цени

Цените се дадени по студио за 7 ноќевања  во евра, плаќањето е во денарска противвредност 1 Евро = 62 Денари. На промо цените не следува попуст.

*  Доплата за туристичка такса 0,5 € по соба на ден (се плаќа во објектот)

-15% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ И ЦЕЛОСНО УПЛАТЕНИ ДО 28.02.2019

-10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ И ЦЕЛОСНО УПЛАТЕНИ ДО 30.04.2019

Во цената не е вклучен превоз. Повратен превоз: 4:00 часот  Скопје, Дрводекор и чини:

 35€ по лице       - Деца од 2 до 11,99 год:25€ по лице       - Деца до 1,99 год бесплатно

ОСТАНАТИ УСЛОВИ И ПОПУСТИ:

·       Минимум 1 ден пред секое поаѓање Ве замолуваме да се информирате во Агенција.

·       Ги замолуваме патниците да бидат на местата за поаѓање 15 минути пред поаѓањето.

Поради густиот сообраќај во текот на летната сеозна можни се определени доцнења за кои однапред се извинуваме.

·       Во студио е дозволено сместување на лица согласно предвидениот капацитет (број на кревети), преку дозволениот број може да се смести максимум едно дете до 6 години во кревет со родител.

·       Превозот ги слегува патниците на најблиската локација до сметувањето каде може да се паркира автобус

·       Препорачуваме патничко осигурување (информации во агенцијата)

·       Важат Општите услови на Т.А. Камелија Турс ( ЛиценцаАчленка на СКТМ                         

 

 Тимот на ТА КАМЕЛИЈА ТУРС  Ви посакува пријатен одмор !

 

                                                                                                                                                                                                             

Програма

Од
Цена (€)

Цената покрива:

Цената Не покрива?

  • Доплата за туристичка такса 0,5 € по соба на ден (се плаќа во објектот)

Pin It on Pinterest