HOTEL BOROVETS HILLS 5*-

 ПОПУСТ ЗА РАНИ РЕЗЕРВАЦИИ

 - 5% попуст за резервации направени до 30.11.2020

 Бонус:  7=6 за период на престој  17.01-06.02.2021 и 28.02-30.04.2021

 **Попустот за рани резервации  НЕ се комбинира со БОНУСИТЕ !!!

BOROVETS HILLS 5*, BOROVETS

ПОЛУПАНСИОН

02.01- 16.01 07.02- 20.02  

 28.12- 01.01  

17.01 - 06.02 21.02 – 27.02 

10.12 - 27.12   28.02 – 30.04

По лице во двокреветна соба 

67 €

109 €

54 €

43,50 €

По лице во студио 

79,30 €

120 €

62,80 €

50,10 €

По лице во апартман 2+2

87 €

135 €

70,50 €

56 €

По лице во апартман Lux -  4+2

65 €

108 €

51,50 €

41,80 €

Во цената е вклучено : појадок и вечера по лице на ден,  користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, фитнес, џакузи, транспорт до ски лифтовите, паркинг и интернет.

Доплати и попусти : 

Дете до 3,99 год - бесплатно

Дете од 4-11,99г на дополнително легло со двајца возрасни - 60% попуст
Дете од 4-11,99г на редовно легло со двајца возрасни - 40% попуст
Возрасен на дополнително легло – 30 % попуст

Доплата за Новогодишна вечера: возрасни - 90€ , за деца од 4 до 11,99год. 35€

 

Капацитет на сместување:

Двокреветна соба - 2 возрасни + 1 дете до 11,99 год

Студио - 2 возрасни + 2 деца до 11,99 год

Апартман  -  2 возрасни + 2 деца до 11,99 год или 3 возрасни

Апартман LUX - 4+2 (минимум 4 возрасни) или 5 возрасни


Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

Цените се дадени во евра, плаќање во денарска противвредност 1€ = 62 мкд

ВАЖАТ ОПШТИТЕ УСЛОВИ НА СКТМ И ТА КАМЕЛИЈА ТУРС

 

 

Слични Понуди

Програма

Од
Цена (€)

Цената покрива:

Цената Не покрива?

Pin It on Pinterest