Вила Магда 1

 

Лоцирана е во Пефкохори под главниот пат на 90-тина метри до прекрасната плажа со златна песок и неверојатно сина вода Вилата располага со 1/2, 1/3 и 1/4 студиа распоредени на приземје, прв и втор спрат. Сите студиа се опремени со телевизор, клима, кујна и wc и балкон.

ВИЛА МАГДА 1 - ПЕФКОХОРИ

ЦЕНА по СОБА за НАЕМ на 7 НОЌЕВАЊА

Период

Ноќ.

1/2 студио

1/3 студио

1/4 студио

Промо цена на која не следува попуст

19.05-26.05.19

7

59

69

99

Промо

26.05-02.06.19

7

79

89

99

Промо

02.06-09.06.19

7

139

159

169

 

09.06-16.06.19

7

209

219

229

 

16.06-23.06.19

7

269

279

289

 

23.06-30.06.19

7

299

309

319

 

30.06-07.07.19

7

319

329

339

 

07.07-14.07.19

7

339

349

359

 

14.07-21.07.19

7

359

369

379

 

21.07-28.07.19

7

359

369

379

 

28.07-04.08.19

7

359

369

379

 

04.08-11.08.19

7

359

369

379

 

11.08-18.08.19

7

339

349

359

 

18.08-25.08.19

7

269

279

289

 

25.08-01.09.19

7

239

249

259

 

01.09-08.09.19

7

169

179

189

 

08.09-15.09.19

7

119

129

139

 

15.09-22.09.19

7

79

89

99

Промо

22.09-29.09.19

7

49

59

69

Промо

Цените се дадени по студио за 7 ноќевања  во евра, плаќањето е во денарска противвредност 1 Евро = 62 Денари. На промо цените не следува попуст.

*  Доплата за туристичка такса 0,5 € по соба на ден (се плаќа во објектот)

20% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ И ЦЕЛОСНО УПЛАТЕНИ ДО 31.01.2019

-15% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ И ЦЕЛОСНО УПЛАТЕНИ ДО 28.02.2019

-10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ И ЦЕЛОСНО УПЛАТЕНИ ДО 30.04.2019

Во цената не е вклучен превоз. Повратен превоз: 4:00 часот  Скопје, Дрводекор и чини:

 35€ по лице       - Деца од 2 до 11,99 год:25€ по лице       - Деца до 1,99 год бесплатно

ОСТАНАТИ УСЛОВИ И ПОПУСТИ:

·       Минимум 1 ден пред секое поаѓање Ве замолуваме да се информирате во Агенција.

·       Ги замолуваме патниците да бидат на местата за поаѓање 15 минути пред поаѓањето.

Поради густиот сообраќај во текот на летната сеозна можни се определени доцнења за кои однапред се извинуваме.

·       Во студио е дозволено сместување на лица согласно предвидениот капацитет (број на кревети), преку дозволениот број може да се смести максимум едно дете до 6 години во кревет со родител.

·       Превозот ги слегува патниците на најблиската локација до сметувањето каде може да се паркира автобус

·       Препорачуваме патничко осигурување (информации во агенцијата)

·       Важат Општите услови на Т.А. Камелија Турс ( ЛиценцаАчленка на СКТМ                         

 

 Тимот на ТА КАМЕЛИЈА ТУРС  Ви посакува пријатен одмор !

 

 

 

 

 

Програма

Од
Цена (€)

Цената покрива:

Цената Не покрива?

  • Доплата за туристичка такса 0,5 € по соба на ден (се плаќа во објектот)

Pin It on Pinterest