Вила Реал Апартмани

Вила Reall Apartmani се наоѓа на 200 м од плажа, во центарот на Полихроно, уличката која од црвата се спуштате кон плажа. Вилата располага со студија и апартмани на 1 ви кат и мезонети на 2 кат кои што се состојат од софа на извлекување + брачен кревет на 2 кат.  Во нејзина близина е пешачката улица каде што има многубројни ресторани, кафетерии, бич барови, продавници за сувенири итн.     

РЕАЛ АПАРТМАНИ - ПОЛИХРОНО

ЦЕНИ по СОБА за НАЕМ на 7 НОЌЕВАЊА

Период

Ноќ.

1/2  студио

1/3+1  студио мезонет

1/3+1 едноспален апартман

Промо цени на кои не следува попуст

19.05-26.05.19

7

69

79

89

Промо цена

26.05-02.06.19

7

89

109

119

Промо цена

02.06-09.06.19

7

129

159

169

 

09.06-16.06.19

7

189

239

249

 

16.06-23.06.19

7

259

319

329

 

23.06-30.06.19

7

309

329

339

 

30.06-07.07.19

7

329

369

379

 

07.07-14.07.19

7

369

429

439

 

14.07-21.07.19

7

399

469

489

 

21.07-28.07.19

7

399

469

489

 

28.07-04.08.19

7

399

469

489

 

04.08-11.08.19

7

399

469

489

 

11.08-18.08.19

7

399

469

489

 

18.08-25.08.19

7

389

409

419

 

25.08-01.09.19

7

349

369

379

 

01.09-08.09.19

7

259

279

289

 

08.09-15.09.19

7

209

229

239

 

15.09-22.09.19

7

159

169

179

Промо цена

Цените се дадени по студио за 7 ноќевања  во евра, плаќањето е во денарска противвредност 1 Евро = 62 Денари. На промо цените не следува попуст.

*  Доплата за туристичка такса 0,5 € по соба на ден (се плаќа во објектот)

Во цената не е вклучен превоз. Повратен превоз: 4:00 часот  Скопје, Дрводекор и чини:

 35€ по лице       - Деца од 2 до 11,99 год:25€ по лице       - Деца до 1,99 год бесплатно

ОСТАНАТИ УСЛОВИ И ПОПУСТИ:

· Минимум 1 ден пред секое поаѓање Ве замолуваме да се информирате во Агенција.

· Ги замолуваме патниците да бидат на местата за поаѓање 15 минути пред поаѓањето.

Поради густиот сообраќај во текот на летната сеозна можни се определени доцнења за кои однапред се извинуваме.

·Во студио е дозволено сместување на лица согласно предвидениот капацитет (број на кревети), преку дозволениот број може да се смести максимум едно дете до 6 години во кревет со родител.

·Превозот ги слегува патниците на најблиската локација до сметувањето каде може да се паркира автобус

·Препорачуваме патничко осигурување (информации во агенцијата)

·Важат Општите услови на Т.А. Камелија Турс ( ЛиценцаАчленка на СКТМ         

 Тимот на ТА КАМЕЛИЈА ТУРС  Ви посакува пријатен одмор !

                

 

 

Слични Понуди

Програма

Од
Цена (€)

Цената покрива:

Цената Не покрива?

  • туристичка такса 0,5 € по соба на ден (се плаќа во објектот)

Pin It on Pinterest