Вила Мери

 Вила Мери се наоѓа на 40м од плажа, во центарот на Полихроно, уличката која од Хотел Посеидонио се спушта кон плажа. Сите студија се наоѓаат на прв кат и еден едноспален апартман кој се наоѓа на приземје. Вилата располага со 1/2,1/3 студија и апартман за 4 лица. Наспроти неа има мини маркет, а во нејзина близина на пешачката улица до плажа многубројни ресторани, кафетерии, бич барови, продавници за сувенири итн.

1/2 студија, може да бидат со спален кревет или две единечни легла кои се споени, 1/3 студија може да бидат со спален кревет и едно единечно легло или три единечни легла, сите се лоцирани на прв кат, сите имаат мини кујна со прибор за готвење и јадење, ТВ, тоалет, клима, тераса и wi-fi

Апартманот се наоѓа на приземје и е составен од едноспален кревет и две единечни легла, кујна со прибор за готвење и јадење, балкон кој излегува директно на улица, тв, клима и wi-fi.

 

ВИЛА МЕРИ - ПОЛИХРОНО

ЦЕНИ по СОБА за НАЕМ на 7 НОЌЕВАЊА

Период

Ноќ.

1/2 Студио

1/3 Студио

1/4 Апп

Промо цени на кој не следува попуст

19.05-26.05.19

7

69

79

89

Промо цени

26.05-02.06.19

7

89

99

119

Промо цени

02.06-09.06.19

7

149

159

179

 

09.06-16.06.19

7

199

239

269

 

16.06-23.06.19

7

279

319

359

 

23.06-30.06.19

7

309

349

389

 

30.06-07.07.19

7

319

369

399

 

07.07-14.07.19

7

339

389

429

 

14.07-21.07.19

7

359

399

439

 

21.07-28.07.19

7

369

399

449

 

28.07-04.08.19

7

369

399

449

 

04.08-11.08.19

7

369

399

449

 

11.08-18.08.19

7

369

399

449

 

18.08-25.08.19

7

279

319

349

 

25.08-01.09.19

7

239

279

309

 

01.09-08.09.19

7

189

209

249

 

08.09-15.09.19

7

109

129

159

 

15.09-22.09.19

7

89

99

119

Промо цени

22.09-29.09.19

7

59

69

89

Промо цени

Цените се дадени по студио за 7 ноќевања  во евра, плаќањето е во денарска противвредност 1 Евро = 62 Денари. На промо цените не следува попуст.

*  Доплата за туристичка такса 0,5 € по соба на ден (се плаќа во објектот)

-15% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ И ЦЕЛОСНО УПЛАТЕНИ ДО 28.02.2019

-10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ И ЦЕЛОСНО УПЛАТЕНИ ДО 30.04.2019

Во цената не е вклучен превоз. Повратен превоз: 4:00 часот  Скопје, Дрводекор и чини:

 35€ по лице       - Деца од 2 до 11,99 год:25€ по лице       - Деца до 1,99 год бесплатно

ОСТАНАТИ УСЛОВИ И ПОПУСТИ:

· Минимум 1 ден пред секое поаѓање Ве замолуваме да се информирате во Агенција.

· Ги замолуваме патниците да бидат на местата за поаѓање 15 минути пред поаѓањето.

Поради густиот сообраќај во текот на летната сеозна можни се определени доцнења за кои однапред се извинуваме.

·Во студио е дозволено сместување на лица согласно предвидениот капацитет (број на кревети), преку дозволениот број може да се смести максимум едно дете до 6 години во кревет со родител.

·Превозот ги слегува патниците на најблиската локација до сметувањето каде може да се паркира автобус

·Препорачуваме патничко осигурување (информации во агенцијата)

·Важат Општите услови на Т.А. Камелија Турс ( ЛиценцаАчленка на СКТМ         

 Тимот на ТА КАМЕЛИЈА ТУРС  Ви посакува пријатен одмор !

                

 

 

Слични Понуди

Програма

Од
Цена (€)

Цената покрива:

Цената Не покрива?

  • туристичка такса 0,5 € по соба на ден (се плаќа во објектот)

Pin It on Pinterest