Вила Рафаил

Вила Рафаил е лоцирана во Пефкохори на главниот пат на 200-тина метри до прекрасната плажа со златен песок и сина вода. Вилата располага со студија за 3 лица , кои се распоредени на прв или втор спрат. Сите студија се опремени со ТВ, клима ( Јули и Август бесплатно,  доплата од 3 еур на ден во Мај, Јуни и Септември), безжичен интернет, кујна, WC и балкон.

ВИЛА РАФАИЛ - ПЕФКОХОРИ

ЦЕНИ ПО СОБА ЗА НАЕМ НА 7 НОЌЕВАЊА

Период

Ноќ.

1/3   студио

Промо цени на кои не следува попуст

19.05-26.05.19

7

69

Промо цена

26.05-02.06.19

7

89

Промо цена

02.06-09.06.19

7

159

 

09.06-16.06.19

7

209

 

16.06-23.06.19

7

259

 

23.06-30.06.19

7

299

 

30.06-07.07.19

7

329

 

07.07-14.07.19

7

349

 

14.07-21.07.19

7

359

 

21.07-28.07.19

7

359

 

28.07-04.08.19

7

359

 

04.08-11.08.19

7

359

 

11.08-18.08.19

7

349

 

18.08-25.08.19

7

269

 

25.08-01.09.19

7

239

 

01.09-08.09.19

7

179

 

08.09-15.09.19

7

129

 

15.09-22.09.19

7

99

Промо цена

22.09-29.09.19

7

79

Промо цена

 

*  Доплата за туристичка такса 0,5 € по соба на ден (се плаќа во објектот)

-20% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ И ЦЕЛОСНО УПЛАТЕНИ ДО 31.01.2019

-15% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ И ЦЕЛОСНО УПЛАТЕНИ ДО 28.02.2019

-10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ И ЦЕЛОСНО УПЛАТЕНИ ДО 30.04.2019

Во цената не е вклучен превоз. Повратен превоз: 4:00 часот  Скопје, Дрводекор и чини:

 35€ по лице       - Деца од 2 до 11,99 год:25€ по лице       - Деца до 1,99 год бесплатно

ОСТАНАТИ УСЛОВИ И ПОПУСТИ:

·       Минимум 1 ден пред секое поаѓање Ве замолуваме да се информирате во Агенција.

·       Ги замолуваме патниците да бидат на местата за поаѓање 15 минути пред поаѓањето.

Поради густиот сообраќај во текот на летната сеозна можни се определени доцнења за кои однапред се извинуваме.

·       Во студио е дозволено сместување на лица согласно предвидениот капацитет (број на кревети), преку дозволениот број може да се смести максимум едно дете до 6 години во кревет со родител.

·       Превозот ги слегува патниците на најблиската локација до сметувањето каде може да се паркира автобус

·       Препорачуваме патничко осигурување (информации во агенцијата)

·       Важат Општите услови на Т.А. Камелија Турс ( ЛиценцаА) членка на СКТМ                         

 

 Тимот на ТА КАМЕЛИЈА ТУРС  Ви посакува пријатен одмор !

 

 

Програма

Од
Цена (€)

Цената покрива:

Цената Не покрива?

  • туристичка такса 0,5 € по соба на ден (се плаќа во објектот)

Pin It on Pinterest