Вила Елена

Вила Елена се наоѓа на 20м од плажа, во строгиот центар веднаш на десната страна на споменикот на Полихроно.Вилата располага со 2/2 соби, 1/3 и 1/4 соба.Сите соби имаат кујна со прибор за готвење и јадење, клима, тв, сопствен тоалет, wi-fi, исто собите се со помала квадратура, и сите имаат балкони. Три од нив се наоѓаат на приземје и една двокреветна соба е на прв спрат.

 

ВИЛА ЕЛЕНА - ПОЛИХРОНО

ЦЕНИ по СОБА за НАЕМ на 7 НОЌЕВАЊА

Период

Ноќ.

1/2 студио

1/3 студио

1/4 студио

Промо цени на кои не следува попуст

19.05-26.05.19

7

69

79

99

Промо цени

26.05-02.06.19

7

89

99

109

Промо цени

02.06-09.06.19

7

129

149

159

 

09.06-16.06.19

7

219

239

249

 

16.06-23.06.19

7

269

289

319

 

23.06-30.06.19

7

289

319

349

 

30.06-07.07.19

7

309

349

379

 

07.07-14.07.19

7

349

359

389

 

14.07-21.07.19

7

369

379

409

 

21.07-28.07.19

7

369

379

409

 

28.07-04.08.19

7

369

379

409

 

04.08-11.08.19

7

369

379

409

 

11.08-18.08.19

7

369

379

409

 

18.08-25.08.19

7

289

319

339

 

25.08-01.09.19

7

229

259

289

 

01.09-08.09.19

7

179

199

229

 

08.09-15.09.19

7

129

149

169

 

15.09-22.09.19

7

89

99

109

Промо цени

22.09-29.09.19

7

69

79

89

Промо цени

 

Цените се дадени по студио за 7 ноќевања  во евра, плаќањето е во денарска противвредност 1 Евро = 62 Денари. На промо цените не следува попуст

.*  Доплата за туристичка такса 0,5 € по соба на ден (се плаќа во објектот)

20% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ И ЦЕЛОСНО УПЛАТЕНИ ДО 31.01.2019

-15% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ И ЦЕЛОСНО УПЛАТЕНИ ДО 28.02.2019

-10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ И ЦЕЛОСНО УПЛАТЕНИ ДО 30.04.2019

Во цената не е вклучен превоз. Повратен превоз: 4:00 часот  Скопје, Дрводекор и чини:

-  35€ по лице       - Деца од 2 до 11,99 год:25€ по лице       - Деца до 1,99 год бесплатно

ОСТАНАТИ УСЛОВИ И ПОПУСТИ:

· Минимум 1 ден пред секое поаѓање Ве замолуваме да се информирате во Агенција.

· Ги замолуваме патниците да бидат на местата за поаѓање 15 минути пред поаѓањето.

Поради густиот сообраќај во текот на летната сеозна можни се определени доцнења за кои однапред се извинуваме.

·Во студио е дозволено сместување на лица согласно предвидениот капацитет (број на кревети), преку дозволениот број може да се смести максимум едно дете до 6 години во кревет со родител.

·Превозот ги слегува патниците на најблиската локација до сметувањето каде може да се паркира автобус

·Препорачуваме патничко осигурување (информации во агенцијата)

·Важат Општите услови на Т.А. Камелија Турс ( ЛиценцаА) членка на СКТМ                         

 Тимот на ТА КАМЕЛИЈА ТУРС  Ви посакува пријатен одмор !

 

Слични Понуди

Програма

Од
Цена (€)

Цената покрива:

Цената Не покрива?

  • туристичка такса 0,5 € по соба на ден (се плаќа во објектот)

Pin It on Pinterest