HOTEL GOLDEN BEACH

Хотелот "Golden beach" е лоциран на 20m од плажа во Метаморфозис. Хотелот располага со 45 соби, 1/2+1 со брачен кревет + нормално легло. Собите се опремени со клима уред (вклучен во цената), сат. ТВ и сопствена бања. Собите имаат прекрасен поглед кон плажа и море. Хотелот се наоѓа во област со борова шума и централниот парк и претставува одлична комбинација за релаксирање и одмор. Во склоп на хотелот има и базен кој е бесплатен за користење за гостите. Хотелот има сопствени лежалки на плажа кој се со доплата 5€ на ден (2 лежалки и чадор).

Максимално сместување: Прво дете до 14 години – бесплатно / Второ дете до 6 години – бесплатно / Трет возрасен – 50 % попуст 

10% попуст за целосна уплата до 01.02.20
  7% попуст за целосна уплата до 01.03.20   |   5% попуст за целосна уплата до 01.04.20

"Golden Beach"
Meтаморфозис

термин

МАЈ

ЈУНИ

ЈУЛИ

АВГУСТ

СЕПТЕМВРИ

23

30

06

13

20

27

04

11

18

25

01

08

15

22

29

05

12

19

Бр. ноќи

7AI

7AI

7AI

7AI

7AI

7AI

7AI

7AI

7AI

7AI

7AI

7AI

7AI

7AI

7AI

7AI

7AI

7AI

цена по лице (AI)

170

210

250

300

330

350

380

430

480

480

480

480

480

450

390

340

260

210

НАПОМЕНА

- Цените се дадени по лице за 7 ноќи (AI light), без превоз;

- All Inclusive Light програмата вклучува: 
     - појадок - шведска маса од 08:00-10:00 часот, 
     - ручек - избор од две главни јадења
, гарнир и неколку видови салата од 13:00-15:00 часот,
     - вечера -
 шведска маса, 4 главни јадења, гарнир и салати.. од 19:00-21:00 часот,
     - локални алкохолни и безалкохолни пијалоци од 12:00-17:30 часот и од 19:00-21:00 часот.
     - секој петок навечер бесплатни коктели, секој ден бесплатен сладолед од 15:00-16:00 часот.

- КЛИМА и Wi-Fi интернет - БЕСПЛАТНО;

- Организиран превоз од: Штип; Куманово; Скопје; Велес; Неготино; Струмица; Удово; Гевгелија;

- Цените се израени во евра за уплата во денарска против вредност 1€ = 62 мкд.

Еarly Booking попустите НЕ се комбинираат со други попусти.

ПОПУСТИ И ДОПЛАТИ

- Прво дете до 14 год со 2 возрасни на редовно легло - БЕСПЛАТНО;

- Второ дете до 6 год со 2 возрасни лица - БЕСПЛАТНО;

- Трето возрасно лице на редовно легло - 50% попуст;

- Доплата за превоз: 35€ за возрасни / 25€ за деца  до 12год. Деца до 2год - бесплатно (без седиште).

Доплата за туристичка такса - 1,5€ од ден по соба од ноќ (се плаќа на рецепција);

- При резервација задолжителна уплата на аконтација од 30%, во случај на откажување, уплатената аконтација не се враќа;

- Доплата за патничко осигурување.

Еarly Booking попустите НЕ се комбинираат со други попусти и НE важат за првиот и последниот термин.

Минимум 1 ден пред поаѓање Ве замолуваме да се информирате во Агенција

Ги замолуваме патниците да бидат на местата за поаѓање 15 мин пред поаѓањето

Поради густиот сообраќај во текот на летната сезона можни се определени доцнења за кои однапред се извинуваме.

 

   Тимот на КАМЕЛИЈА ТУРС ви посакува пријатен одмор.

Слични Понуди

Програма

Од
Цена (€)

Цената покрива:

Цената Не покрива?

Pin It on Pinterest