Вила РИТА

 

Вила Рита се наоѓа на 20 метри од прекрасната песочна плажа во Неа Врасна. Вилата располага со двокреветни и трокреветни студија. Сите соби имаат комплетно опремени кујни и купатила. Користењето на климата се наплаќа 5 € на ден.

PERIOD

Broj na no}evawa

1/2

studio

1/3

studio

20.05-26.05

6*

59*promo

69*promo

26.05-01.06

6*

69*€промо

79*€промо

01.06-07.06

6*

79*€промо

89*€промо

07.06-14.06

7*

119*€

129*€

14.06-21.06

7*

139€*

149€*

21.06-30.06

9

320€

350€

30.06-09.07

9

350€

380

09.07-18.07

9

370€

440€

18.07-27.07

9

370€

440€

27.07-05.08

9

370€

440€

05.08-14.08

9

370€

440€

14.08-23.08

9

370€

440€

23.08-01.09

9

350

380

01.09-08.09

7*

129*€

139*€

08.09-14.09

6*

109*€промо

119*€промо

14.09-20.09

6*

89*промо

99*промо

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

НАПОМЕНА:

- Цените означени со * се дадени по лице за 6 или 7  ноќи со вклучен превоз , 3  лице  доплаќа само  35 €

- Цените без звездичка означуваат наем на студио /апартман за 9  ноќи   без превоз

- Цените кои се на промоција се со пресметан попуст и не се одбива за сопствен превоз

-Доплата за туристичка такса во Грција е 0,5€ по соба  од  ден - се плаќа во агенцијата

-ПРЕВОЗ - 35 € повратен билет за возрасни                                      

  25 €  за деца од 2-12 го   дете до       2 год. бесплатно без седиште

 

ОПШТИ НАПОМЕНИ:

Секоја програма е креирана со посебни услови,Агентот ке Ве извести за секоја нова промена доколку не е наведено во програмата

Резервација се прави со уплата на 30% од вкупнот износ на аранжманот

Целосна уплата на аранжманот е 15 дена пред почетокот на истиот

Можност на плаќање на рати

За ова патување мора да имате пасош кој има важност од минимум 90 дена по завршувањето на аранжманот

Препорачуваме патничко осигурување (информации во агенцијата)

Важат Општите услови на СКТМ и ТА Камелија Турс

 

Минимум 1 ден пред поаѓање Ве замолуваме да се информирате во Агенција

Ги замолуваме патниците да бидат на местата за поаѓање 15 мин пред поаѓањето

Поради густиот сообраќај во текот на летната сезона можни се определени доцнења за кои однапред се извинуваме.

 

 

   Тимот на КАМЕЛИЈА ТУРС ви посакува пријатен одмор.

 

Програма

Од
Цена (€)

Цената покрива:

Цената Не покрива?

Pin It on Pinterest