Вила МИА

Вилата се наоѓа на 50 метри од прекрасната песочна плажа во Аспровалта. Вилата има триплекс апартман,  три спални соби  1/3 + 1/3 +1/4  ,  комплетно опремено со кујна во кујната има тросед  , тоалет , тераси од сите соби, тв, интернет и климата е вклучена во цената.

PERIOD

Broj na no}evawa

1/3+1/3+1/4

Триплекс

20.05-26.05

6*

6x59€*промо

26.05-01.06

6*

6x79€*промо

01.06-07.06

6*

6x89€*промо

07.06-14.06

7*

6x119€*

14.06-21.06

7*

6x139*

21.06-30.06

9

790€

30.06-09.07

9

840€

09.07-18.07

9

840€

18.07-27.07

9

840€

27.07-05.08

9

840€

05.08-14.08

9

840€

14.08-23.08

9

840

23.08-01.09

9

790

01.09-08.09

7*

6x139€*

08.09-14.09

6*

6x119€*промо

14.09-20.09

6*

6х109€* промо

20.09-27.09

7*

69€*промо

НАПОМЕНА :

- Цените означени со * се дадени по лице за 6 или 7 ноќи  со вклучен превоз ,  во трипелкс апп плаќаат минимум 6 лица , останатите доплаќаат   35 евра.

- Цените без звездичка означуваат наем на триплекс апп    за 9  ноќи без превоз

- Цените кои се на промоција се со пресметан попуст и не се одбива за сопствен превоз

-Доплата за турситичка такса во Грција е 0,5€ по соба  од  ден - се плаќа во агенцијата

-ПРЕВОЗ - 35 € повратен билет за возрасни   -  25 €  за деца од 2-12 год  -  дете до 2 год. бесплатно без седиште 

 

 ОПШТИ НАПОМЕНИ:

Секоја програма е креирана со посебни услови,Агентот ке Ве извести за секоја нова промена доколку не е наведено во програмата

Резервација се прави со уплата на 30% од вкупнот износ на аранжманот

Целосна уплата на аранжманот е 15 дена пред почетокот на истиот

Можност на плаќање на рати

За ова патување мора да имате пасош кој има важност од минимум 90 дена по завршувањето на аранжманот

Препорачуваме патничко осигурување (информации во агенцијата)

Важат Општите услови на СКТМ и ТА Камелија Турс

 

Минимум 1 ден пред поаѓање Ве замолуваме да се информирате во Агенција

Ги замолуваме патниците да бидат на местата за поаѓање 15 мин пред поаѓањето

Поради густиот сообраќај во текот на летната сезона можни се определени доцнења за кои однапред се извинуваме.

 

   Тимот на КАМЕЛИЈА ТУРС ви посакува пријатен одмор.

Програма

Од
Цена (€)

Цената покрива:

Цената Не покрива?

Pin It on Pinterest