Вила ЛЕОНА

Вила Леона се наоѓа на 50 метри од прекрасната песочна плажа во Аспровалта. Вилата има еден дуплекс апартман, едно двокреветно и едно трокреветно студио. Секoе студио е комплетно опремено со кујна , тоалет балкон , тв, интернет и климата е вклучена во цената.

PERIOD

Broj na no}evawa

1/2

studio

1/3

studio

1/3+1/3

dupleks

20.05-26.05

6*

49€*промо

59€*промо

4x69€*промо

26.05-01.06

6*

59€*промо

69€*промо

4x79€*промо

01.06-07.06

6*

69€*промо

79€*промо

4x89€*промо

07.06-14.06

7*

119€*

129€*

4x119€*

14.06-21.06

7*

139*

149*

4x139*

21.06-30.06

9

320€

360€

590€

30.06-09.07

9

360€

440€

650€

09.07-18.07

9

370€

460€

690€

18.07-27.07

9

370€

460€

690€

27.07-05.08

9

370€

460€

690€

05.08-14.08

9

370€

460€

690€

14.08-23.08

9

370

460

690

23.08-01.09

9

360

440

650

01.09-08.09

7*

139€*

149€*

4x139€*

08.09-14.09

6*

119€*промо

129€*промо

4x119€*промо

14.09-20.09

6*

109€*промо

119€*промо

4х109€*промо

20.09-27.09

7*

59€*промо

69€*промо

59€*промо

НАПОМЕНА :

- Цените означени со * се дадени по лице за 6 или 7 ноќи со вклучен превоз , 3  лице  плаќа  35 €

- Цените без звездичка означуваат наем на студио/апартман  за 9 ноќи без превоз

- Цените кои се на промоција се со пресметан попуст и не се одбива за сопствен превоз

-Доплата за турситичка такса во Грција е 0,5€ по соба  од  ден - се плаќа во агенцијата

- Во дуплекс апп минимум плаќаат 4  лица, останатите доплаќаат само 35 евра .

-ПРЕВОЗ - 35 € повратен билет за возрасни                      

 25 €  за деца од 2-12 год

 дете до 2 год. бесплатно без седиште                 

 

ОПШТИ НАПОМЕНИ:

Секоја програма е креирана со посебни услови,Агентот ќе Ве извести за секоја нова промена доколку не е наведено во програмата

Резервација се прави со уплата на 30% од вкупнот износ на аранжманот

Целосна уплата на аранжманот е 15 дена пред почетокот на истиот

Можност на плаќање на рати

За ова патување мора да имате пасош кој има важност од минимум 90 дена по завршувањето на аранжманот

Препорачуваме патничко осигурување (информации во агенцијата)

Важат Општите услови на СКТМ и ТА Камелија Турс

 

Минимум 1 ден пред поаѓање Ве замолуваме да се информирате во Агенција

Ги замолуваме патниците да бидат на местата за поаѓање 15 мин пред поаѓањето

Поради густиот сообраќај во текот на летната сезона можни се определени доцнења за кои однапред се извинуваме.

 

   Тимот на КАМЕЛИЈА ТУРС ви посакува пријатен одмор.

 

Програма

Од
Цена (€)

Цената покрива:

Цената Не покрива?

Pin It on Pinterest