ХОТЕЛ МИРТО 3*

Хотелот се наоѓа на прв ред од плажа, на 20м далечина. Самиот хотел има двор со тревна површина, лоби и ресторан.Собите располагаат со клима, ТВ, интернет, тоалет со туш кадичка и балкони кој странично гледаат према море.Сите соби се двокреветни со единечни легла и не располагаат со дополнително легло за дете. На плажа на секоја соба и слдуваат 2 лежалки, во последните редови, собите не располагаат со кујна, едиствено со мини фрижидерчиња.

Гпс координати: 39.177421, 20.547015

                                                                                                                            ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ПО ЛИЦЕ ЗА НАЕМ НА 7 НОЌЕВАЊA

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ВО ЕУР, ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРСКА ПРОТИВВРЕДНОСТ ОД 62МКД 

На промо цените не следува попуст за 2 последователни термини и попуст за рана уплата, истите се резервираат со 30% аконтација. 

-20% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ И ЦЕЛОСНО УПЛАТЕНИ ДО 30.12.2019

-15% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ И ЦЕЛОСНО УПЛАТЕНИ ДО 31.01.2020

-10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ И ЦЕЛОСНО УПЛАТЕНИ ДО 28.02.2020

-7% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ И ЦЕЛОСНО УПЛАТЕНИ ДО 30.04.2020

Првите два и последните два термина се ПРОМО ЦЕНИ и не подложат на попуст

ХОТЕЛ МИРТО - ВРАХОС

ЦЕНА ЗА НАЕМ, ПО ЛИЦЕ ЗА 7 НОЌЕВАЊА

Термини

Ноќевања

ЦенавоЕвраполице

 

26.05-02.06.2020

7

59

Промо цена

02.06-09.06.2020

7

89

Промо цена

09.06-16.06.2020

7

109

 

16.06-23.06.2020

7

139

 

23.06-30.06.2020

7

159

 

30.06-07.07.2020

7

179

 

07.07-14.07.2020

7

209

 

14.07-21.07.2020

7

229

 

21.07-28.07.2020

7

239

 

28.07-04.08.2020

7

239

 

04.08-11.08.2020

7

239

 

11.08-18.08.2020

7

239

 

18.08-25.08.2020

7

239

 

25.08-01.09.2020

7

219

 

01.09-08.09.2020

7

199

 

08.09-15.09.2020

7

159

 

15.09-22.09.2020

7

119

Промо цена

22.09-29.09.2020

7

89

Промо цена

– Доплата за туристичка такса 1,5 € по соба на ден (се плаќа во објектот)

- Доплата за еднокреветна соба 80 % од сумата за второто лице

 Во цената не е вклучен превоз. Повратен превоз до Врахос чини:

 

 ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Скопје за Врахос:

 Скопје (Дрводекор) – 45€ по лице

Штип (паркинг пред пошта) – Трансфер до Велес -50€ по лице

Велес (бензинска пумпа, мотел Македонија) -45€ по лице

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Битола за Врахос:

 Битола(Автобуска станица Транскоп – на перон)-40€ по лице

Прилеп (бензинска пумпа Luk Oil) -Трансфер до Битола -45€

Струга (Хотел Дрим)-Трансфер до Битола -45€ по лице

Кичево (бензинска пумпа Пуцко Петрол) -Трансфер до Битола -45€ по лице

Охрид (бензинска пумпа Лук Оил излез за Битола) -Трансфер до Битола -45€ по лице

Ресен (спроти автобуска станица) -Трансфер до Битола -45€ по лице

 

Релациите кои се наведени како (трансвер) се реализираат со патнички возила или комбe

 – Деца од 2 до 11,99 години: Попуст 15 Евра од редовната цена од Битола и 10еур од Скопје

– Деца до 1,99 години бесплатно

– Лица постари од 63год – попуст од 10еур

 

ОСТАНАТИ УСЛОВИ И ПОПУСТИ

 *секоја програма е креирана со посебни услови,агентот ке ве извести за секоја нова промена доколку не е наведено во програмата

*за уплата на два последователни термини одобруваме 7% попуст (овој попуст не е важечки за промо термините)
* попустите не може да се комбинираат,

*во студио е дозволено сместување на лица согласнопредвидениот капацитет (број на кревети),

*превозот ги слегува патниците на најблиската локација до сместувањето каде може да се паркира автобус

*за ова патување мора да имате пасош кој има важност од минимум 90 дена по завршувањето на аранжманот

*препорачуваме патничко осигурување (информации во агенцијата)

*можност за плаќање на рати

*важат општите услови на сктм и та камелија турс

 

Време на поаѓање за Врахос:

 01:00 h Скопје (Дрводекор) трансфер до Битола

01:45 h Велес (бензинска пумпа, мотел Македонија) трансфер до Битола

12:45 h Штип (паркинг пред пошта) трансфер до Битола

02:30 h Кавадарци (бензинска пумпа Макпетрол,Дреново) трансфер до Битола

03:20 h Прилеп (бензинска пумпа Лук Оил)
04:00 h Битола (Автобуска Станица Транскоп на перон)

03.15 h Ресен (спроти автобуска станица)-Трансфер до Битола

02:30 h Охрид (бензинска пумпа Лук Оил излез за Битола)

02.15 h Струга (Хотел Дрим)-Трансвер до Битола

02:45 h Кичево (бензинска пумпа Пуцко Петрол)

  

Минимум 1 ден пред поаѓање Ве замолуваме да се информирате во Агенција

Ги замолуваме патниците да бидат на местата за поаѓање 15 мин пред поаѓањето

Поради густиот сообраќај во текот на летната сезона можни се определени доцнења за кои однапред се извинуваме.

 

   Тимот на КАМЕЛИЈА ТУРС ви посакува пријатен одмор.

 

 

 

Слични Понуди

Програма

Од
Цена (€)

Цената покрива:

Цената Не покрива?

Pin It on Pinterest