Вила Јонио

Вила Јонио се наоѓа на 2км од Аг.Никити, на самата раскрсница која води до плажата Катизма и е на 1км одалечена, до истата се препорачува да не се пешачи бидејки нема пешачка зона и е стрмно. Вилата располага со паркинг, двор и зеленило.Сите соби се трокреветни, и се наоѓаат на приземје или прв кат, располагаат со мини кујна со прибор за готвење и јадење, фрижидер, сопствен тоалет, ТВ, клима, балкон и нема интернет.

ВИЛА ЈОНИО - КАТИЗМА - ЛЕФКАДА

ЦЕНА ЗА НАЕМ НА СОБА ЗА 7 НОЌЕВАЊА

ТЕРМИН

Ноќ.

1/2 студио

1/3 Студио

КОМЕНТАР

22.05.-29.05.2019

7

59

69

ПРОМО ЦЕНИ

29.05.-05.06.2019

7

69

79

ПРОМО ЦЕНИ

05.06.-12.06.2019

7

99

109

ПРОМО ЦЕНИ

12.06.-19.06.2019

7

149

159

 

19.06.-26.06.2019

7

199

209

 

26.06.-03.07.2019

7

259

269

 

03.07.-10.07.2019

7

299

309

 

10.07.-17.07.2019

7

349

369

 

17.07.-24.07.2019

7

379

399

 

24.07.-31.07.2019

7

379

399

 

31.07.-07.08.2019

7

379

399

 

07.08.-14.08.2019

7

379

399

 

14.08.-21.08.2019

7

349

369

 

21.08.-28.08.2019

7

319

339

 

28.08.-04.09.2019

7

269

289

 

04.09.-11.09.2019

7

189

199

 

11.09.-18.09.2019

7

89

99

ПРОМО ЦЕНИ

18.09.-25.09.2019

7

69

79

ПРОМО ЦЕНИ

25.09.-02.10.2019

7

59

69

ПРОМО ЦЕНИ

   ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ЗА НАЕМ НА СОБА ЗА 7 НОЌЕВАЊА

   ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ВО ЕУР, ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРСКА ПРОТИВВРЕДНОСТ ОД 62МКД

     Во цената не е вклучен превоз за Лефкада.

    ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Скопје (Дрводекор) – 45€ по лице

    - Деца 2 - 11,99 години: 35 € по лице

    - Деца до 1,99 години бесплатно

   *  Доплата за туристичка такса 0,5 € по соба на ден (се плаќа во објектот)

ОСТАНАТИ УСЛОВИ И ПОПУСТИ:

·  Минимум 1 ден пред секое поаѓање Ве замолуваме да се информирате во Агенција.

·  Ги замолуваме патниците да бидат на местата за поаѓање 15 минути пред поаѓањето.
Поради густиот сообраќај во текот на летната сеозна можни се определени доцнења за кои однапред се извинуваме.

·  Во студио е дозволено сместување на лица согласно предвидениот капацитет (број на кревети), преку дозволениот број може да се смести максимум едно дете до 6 години во кревет со родител.

·  Превозот ги слегува патниците на најблиската локација до сметувањето каде може да се паркира автобус

·  Препорачуваме патничко осигурување (информации во агенцијата)

 ·  Важат Општите услови на Т.А. Камелија Турс ( ЛиценцаА) членка на СКТМ                          

 

Слични Понуди

Програма

Од
Цена (€)

Цената покрива:

Цената Не покрива?

  • * Доплата за туристичка такса 0,5 € по соба на ден (се плаќа во објектот)

Pin It on Pinterest