Вила Никос

 

ВилаНИКОС лоцирана во Кукунариес на оддалеченост 5 минути од најпознатите плажи “Кукунариес““Банана биџ“ ,Агиа Елена,Крисиамос се плажи кои се вбројуваат во 5-те најубави Европски плажи.Пешачењето до плажите е во убава шумска атмосфера.Вилата располага со 1/2, 1/3 ,1/4 студија и  1/6 дуплекси сите климатизирани, тв, ви-фи, балкони и простран двор, сместени во борова шума.

 

 

ПЕРИОД

МАЈ

ЈУНИ

 

Ј У Л И

АВГУСТ

СЕПТЕМВРИ

31

09

18

27

06

15

24

02

11

20

29

07

16

25

НОЌЕВАЊА

 

9

 

9

 

9

 

9

 

9

 

9

 

9

 

9

 

9

 

9

 

9

 

9

 

9

 

9

Студио,Апартман и Дуплекс 1/2,1/3,1/4,1/6

бр. соба 1-9,А,В,Соф.

макс. 2 – 6лица

 

119

 

1

49

 

179

 

229

 

239

 

269

 

299

 

299

 

299

 

249

 

199

 

159

 

139

 

119

 

3,4,5,6 лице

  79

89

89

109

109

109

109

109

109

99

89

79

79

79

 

1 и 2дете до 12 год

59

59

59

59

59

59

59

59

59

59

59

59

59

59

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 НАПОМЕНИ

*Цените се однесуваат на пакет аранжман по лице (9) ноќевања со вклучен: автобуски превоз, брод, трансфер пристаниште-вила-пристаниште, клима уред за минимум 2 лица;

*трето,четврто, петто или шесто лице плаќаат според табелата; 

*1 и 2  (прво и второ) дете до 12 години  плаќаат според табелата;
* дете до 02 години бесплатно (без седиште);

*Термините објавени во табелата се однесуваат на ден на поаѓање, влез во објектите е следниот ден;

*Поаѓање од Скопје на паркингот спроти Холидеј Инн во 23:00 часот;

Цените се изразени во ЕУР, плаќањето е исклучиво во денарска противвредност по курс 62ден.

Само автобуски превоз Скопје –Волос-Скопје 110 еур за возрасни, 65 еур за деца до 12 год.- повратна автобуска и бродска карта;

Само автобуски превоз  80 еур за возрасни, 45 еур за деца до 12 год. - еден правец и бродска карта;

За користење на аранжман со сопствен превоз се одбива 45 еур за возрасни, 25 еур за деца

 

 

Напомена: Oбезбедено е трансфер од пристаниште-вила-пристаниште на денот на пристигнување и заминување

 

ОСТАНАТИ УСЛОВИ И ПОПУСТИ:

·Минимум 1 ден пред секое поаѓање Ве замолуваме да се информирате во Агенција.

·Ги замолуваме патниците да бидат на местата за поаѓање 15 минути пред поаѓањето.
Поради густиот сообраќај во текот на летната сеозна можни се определени доцнења за кои однапред се извинуваме.

·Во студио е дозволено сместување на лица согласно предвидениот капацитет (број на кревети), преку дозволениот број може да се смести максимум едно дете до 6 години во кревет со родител.

·Превозот ги слегува патниците на најблиската локација до сметувањето каде може да се паркира автобус

· Препорачуваме патничко осигурување (информации во агенцијата)

·Важат Општите услови на Т.А. Камелија Турс ( ЛиценцаА) членка на СКТМ                          

Програма

Од
Цена (€)

Цената покрива:

Цената Не покрива?

Pin It on Pinterest