ХОТЕЛ ПЛАТАНОС

 Хотел Платанос - со убав двор, со 1/2,1/3 и 1/4 (2 поединечни кревети и два кревет на спрат) студија на 80 - 90 м од плажа, секоја соба со TWC, кујна одделена од спалната, тераса, тв, клима (доплата за клима по 5 € по ден).Собите на поткачено приземје немаат клима.

 Агенцијата организатор не може да  ја гарантира брзината ниту достапноста на интернетот во објектот каде што е наведен како бесплатна услуга.

Цените се изразени во евра за наем на студио за 8 ноќевања.

 

 ЛЕПТОКАРИЈА

ХОТЕЛ ПЛАТАНОС

СТУДИЈА

ПЕРИОД

НОЌИ

1/2

1/3

1/4

09.06-17.06

8

110

120

130

17.06-25.06

8

170

190

200

25.06-03.07

8

230

250

260

03.07-11.07

8

250

280

290

            11.07-19.07

8

270

290

310

19.07-27.07

8

290

310

330

27.07-04.08

8

300

320

340

04.08-12.08

8

300

320

340

12.08-20.08

8

290

310

330

20.08-28.08

8

260

280

300

28.08-05.09

8

200

220

240

05.09-13.09

8

140

150

160

13.09-21.09

8

 90

100

110

 Доплата за туристичка такса 0,5 € - 1 € по соба на ден.

Автобуски превоз: Во05:00 од Прилеп. 

Враќање: Лептокарија 13:30 ч. по локално време. 

Цена за превоз: 1700 ден. (27.5 €) повратнен билет.

За деца до 14 год 1000 ден. (16,5 €).

Напомена:.

За  хигиената во студијата за време на престојот се грижат самите клиенти.

Собите се напуштаат во 9:00 ч, а сместувањето  во 13:00 ч по локалno време.

Плаќањето е во денарска противредност (1 € = 62 ден)

 

    ОСТАНАТИ УСЛОВИ И ПОПУСТИ:

·Минимум 1 ден пред секое поаѓање Ве замолуваме да се информирате во Агенција.

·Ги замолуваме патниците да бидат на местата за поаѓање 15 минути пред поаѓањето.
Поради густиот сообраќај во текот на летната сеозна можни се определени доцнења за кои однапред се извинуваме.

·Во студио е дозволено сместување на лица согласно предвидениот капацитет (број на кревети), преку дозволениот број може да се смести максимум едно дете до 6 години во кревет со родител.

·Превозот ги слегува патниците на најблиската локација до сметувањето каде може да се паркира автобус

·Препорачуваме патничко осигурување (информации во агенцијата)

                      

 

 

 

 

 

 

Програма

Од
Цена (€)

Цената покрива:

Цената Не покрива?

  • доплата за клима по 5 € по ден)
  • Доплата за туристичка такса 0,5 € - 1 € по соба на ден.

Pin It on Pinterest